
Egy újabb kis tehetség.
(jah, egyébként 6 éves.)karmigran | 2007.08.11. 16:22:27arra mi a magyarázat, hogy végignéztem a 30+ fokos melegben és elkezdtem fázni? :) brutális..
Hát ez olyan izé... rajzolj vmi szépet! ;)
Ketya | 2007.06.14. 03:11:47ez kurvajó:)
http://roxik.com/pictaps/?pid=a699190
csak kicsit elvont a zene.)

"Bánya rap"
(hát ez valami borzalmas... nem a Cikizzé rovatba akartad eredetileg küldeni? :) Ezek a mai fiatalok... - bungle)Disy | 2007.11.03. 17:20:13jó ez minden benne van remek hangzás, találó szöveg, nomeg a ribancok.. xD

Huhh, hát ez kicsit közel volt...
tian | 2007.06.03. 17:35:22:DDDD

Hátraszaltó a tetőről a medencébe
Nico | 2007.05.17. 16:23:12Ez szerintem is csalás.Photoshop..:D

Sandokan, Sandokan, utak tigrise,
Asszonyod vár ma.
Sandokan, Sandokan,
Veled bárhova elmegy, ha hívod, hát jó, ha sietsz.
;))Nico | 2007.04.14. 12:34:58Nah,a motorosok szégyene...rávernék 2-3-at!!

Hát ez nem volt jó ötlet... :)
Tóth József | 2007.04.11. 20:56:46Arra lennék kíváncsi, hogy mit akartak kipróbálni. Mert, hogy nem ezt, abban majdnem biztos vagyok.

Naptár háttérképek

A lányok elakadtak
(ez akár a Guruló izék rovatba is mehetne, de hát nem gurul, épp az itt a probléma :))Jozef7 | 2008.07.22. 08:38:18fúúúúúúúú xD

Napi egy fotó - mindenféle témában, hatalmas archívummal...









