
Biztos látta Damien Walterst és gondolta, kipróbálja ő is ezt az ugribugrit...
petidobi | 2010.05.07. 01:29:59A válasz: DE!
American Id
oliothe | 2010.05.06. 11:09:261. videó 2.53, az is fasza :D az angol csak les, hogy "mivan ezekkel?!"

Keyboard cat a fogorvos után. ;)
Purple | 2010.05.06. 07:56:17:DDDDDDDDDDDDDD

Pápanóta :D
cripio | 2010.10.01. 23:03:50Éváról jut eszembe:
Midőn Éva almát evett
Tudása megnövekedett
De Isten tyúkeszű nőt akart
S az Édennek így vége szakadt.

Eventizé. :)
Nehogy lemaradjon, aki érintve érzi magát... Törülközőt hozzatok! :)Jádám | 2010.05.02. 23:30:20egy éve...érettségi...öltöny...törülköző :D
tanáraim értetlenül fogadták a dolgot :D de akkor is büszkén viseltem :D
Aktuális nyereményjátékunkban kisorsolásra kerül egy Red Dead Redemption szoftver, amit az ÜberKonzol ajánlott fel. A nyertes választhat, hogy X360-ra vagy PS3-ra szeretné-e hazavinni nyereményét. Az AN-TEC Kft. jóvoltából három darab PC-s és három darab X360-as, exkluzív Splinter Cell: Conviction előrendelési csomagot vihetnek haza a szerencsések. A PC-s verziót rendhagyó módon nem kötjük válaszadáshoz és regisztrációhoz, mindössze Facebook csoportunkhoz kell csatlakoznotok. Bővebb infókat erre találtok! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu, az AN-TEC és az ÜberKonzol csapata.bungle | 2010.04.30. 16:06:13Ehh, tényleg... nem is figyeltem. Hát ez lett.

Fekete finomsággal rogyásig megpakolt asztal.
Bobakrome | 2010.05.03. 22:09:24én birom a négereket olyan ösztön lények csak az evésen és a b.....son jár a fejuk:D

A ráncparkett ördögei ;)
Nusihusi | 2010.04.30. 17:21:27Postszöveg jó:) Ha valaki az idősebb korosztályt kedveli;)

Puff Daddy és Dr. Dre - a korai évek.
n!ne | 2010.05.02. 13:02:48ezt a kommentgep.png nagyon felvidit :D el is loptam mert kell az iylen ... köszönöm :D

Modhökkentő: Radiátor ház
Ennek a háznak a készítője úgy gondolta, ha már vízhűtést használ, akkor ne csak a főbb elemek legyen vizezve, hanem maga a ház is. Így született meg ez a remek darab.kiisb | 2010.04.22. 14:26:05Hát, anyag az van benne! Azért kíváncsi lennék rá úgy is, hogy bele van építve a gép.
Amúgy nálam is sokáig vízzel ment a gép. Én a passzív rendszerhez egy Ford Fiesta hűtőjét használtam (ár: 5000,-).









