Távgyógyítás - online vírusirtók
Itt olyan weboldalak vannak összegyűjtve, melyek képesek windowsos gépünket vagy egy fájlt távgyógyítani. A szolgáltatások ingyenesek, megbízhatóak, és különösen hasznosak, ha gyanakodóak vagyunk.zzz | 2006.11.25. 21:19:35"Néhány online kártevőkereső és likvidáló" c. oldalnak...
Valamelyik diák alszik. De melyik?
DJ Öcsike | 2007.12.27. 20:51:22Mitt mondhattak nekik ?
Á megvan Hunyorííts !

A világ legmélyebb búvármedencéje. A Nemo 33 névre keresztelt uszoda 33 méter mély, 2,5 millió liter vizet tartalmaz és napenergiával fűtik fel a kívánatos 30 Celsius fok körüli hőmérsékletre. A medencét tudományos célra és búvároktatásra használják. Tervezője John Beernaerts aktív búvár. A hét év alatt felépült uszoda 3,2 millió euróba került.
bungle | 2012.08.23. 13:00:52www.designboom.com/weblog/cat/8/view/23106/nemo-33-worlds-deepest-swimming-pool.html

Új melltartó divat? Ízléses. ;)
szandra | 2007.01.09. 22:20:03De te miylen vagy:))

A dongó (Flight of the Bumblebee) gitáron
Ja, és nem mellesleg erről jut eszembe: itt épp Nuno Bettencourt nyomja a fenti számot az Extreme Reunion (!!!!) koncerten.
"Magyar vendéglátás portálja, melynek célja egy olyan Internetes kikötő működtetése, ahol a portál látogatói minden olyan információt megkapnak a rendszerben szereplő vendéglátóipari egységekről, melyek a kiválasztási döntés meghozatalához szükségesek, legyen szó baráti összejevetel szervezéséről, nagyobb, családi rendezvény megtartásáról, akármilyen típusú vendéglátóipari egységben."Szellike | 2006.09.26. 13:10:53Na äs mi helyzet azzal,aki egyedül akar kajälni?Maradjon otthon??
"Ha siet, megtudhatja róla, hogy az adott állomáson a metrószerelvény melyik ajtaja lesz a legközelebb a kijárathoz, s így értékes időt takaríthat meg.
Például a 2.4 azt jelenti, hogy az adott állomásnál a második kocsi negyedik ajtaja van a legközelebb a kijárathoz. A menetirányt a nyilak jelzik."Austin | 2006.09.11. 07:30:47Hali!
Egész jónak tűnik csak épp a M3 metró tele van hibákkal! : )) Népligetnél Újpest irányába nem a 6,4 jó hanem az 1.1pontt fórdítva van! : DDDDDDDDD

Íme az új kukásautó, mely a Várban teljesít majd szolgálatot
Laci | 2008.05.22. 01:37:07Ha ez nem "fake" akkor Budapest a legtisztább város a világon. Mifelénk 10 m-ként van egy ilyen kuka.
Batsányi János 1792-ben még Páris-ra, én (mi) 2008-ban viszont "vigyázó szemünket" (s ezentúl is főleg) Budapestre vetem (vetjük).

Hogyan kell felvenni a melltartót... ;)
Részlet a Dead or Alive c. filmből. Holly Valance kisasszony meg ismerős lehet többek között a Prison Break-ből.brando | 2007.06.29. 17:37:38azért nem ennyire körülményes felvenni egy melltartot:)

"Cörög, cörög és vibrál is..."
Meleg csengőhangokLali4 | 2010.11.13. 21:04:35Elárultad magad, Lőcs!









