
Az igazi Csibefutam
focuskoma | 2010.05.24. 20:21:54LOOOL felakadt a röfi rendesen :D
Meglepi ünnepély a születésnapos "KKV-s" buszsofőrnek. :)
(KKV = Koppenhágai Közlekedési Vállalat ;D)Qmpy | 2010.05.21. 00:12:04Szerintem itthon a bkv-sok dudára feküdve k**va anyáznának a "tüntetök ellen" :D Esetleg átmennének rajtuk

Dragon Ball videólecsó felvágottból és egyéb zöldségekből
pateszmk | 2011.04.01. 21:31:332:28

Daniel Proulx steampunk ékszerei és egyéb vizuállatságai
Nas | 2015.10.12. 19:09:22*.* Óóó, de jó. KELL. :D

Fogyitábor: meg kell küzdeni a kajáért! ;)
Zsottika | 2010.05.18. 00:07:23nem a zsírgolyóra gondoltam.... :D

Bad Romance Dance
Nas | 2010.05.23. 01:39:03Rá se ránts...én megnyitni sem bírtam...elég volt a postkép... :)

Neked fogyókúráznod kellene! Nem hallod? Mondtam, hogy ne egyél annyit!
Nusihusi | 2010.05.16. 23:41:30Harc a kajáért:)

White dogs can't dance... :D
bungle | 2010.05.15. 12:10:21Még keddi levelezésünk T-vel:
bungle:
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103806 volt mar?
En ugy emlekszem mintha Izen lett volna es anyaztak is, h szegeny kutya igy meg ugy, beteg, blablabla...?
Mr.T.:
Kutya szóra keresve nem találtam.
bungle:
Akkor lehet, hogy vki bekuldi, es en a jovoben lattam, ahogy anyaznak... neha teljesen osszezavarnak az idosikok.
:DDD

Mit lehet összehozni egy gördeszkából és egy bobpályából?
Nusihusi | 2010.05.13. 17:07:33Nagyon bátor:) Mondjuk 3 hónapot táppénzen;)

Nagyon ráérzett a kispajtás. :D
(Tudom, tudom...! Maccoyi már belinkelte a beatbox-kutya kommentjei közé, de hátha valaki nem látta. Kötelező megosztani. :D)superxaba | 2010.05.10. 14:13:21nagyon stilusos, nemcsak a ritmus, de kutya alatti linóleum is megy is a trololo-s háttérhez!









