
Elég jó a lyuk érzéke a srácnak
kenderice | 2018.06.18. 14:36:00Fake.
Van egy olyan sejtésem, hogy eredetileg nem kapuszállítás lett volna a feladata

Néha egyáltalán nem értem a rendőrséget
Ez most humoros akart lenni, vagy véresen komoly?CsakEgySrác | 2018.06.17. 10:26:39Londonba úgy futkosnak át az emberek a piroson, mintha zöld lenne. Duda és már észre is vette magát. Simán kilépnek az autó elé. figyelni kell, öngyilkos akar mindegyik lenni :D Motoros, biciklisnek szinte mindig zöldet mutat a lámpa, de a biciklisnek mindig :D Mész át a teli zöld lámpa érdemes figyelni, nehogy telivágjon egy kerékpáros. Aki ezen a Budapesti közlekedésen kiakad, menjen el Párizsba, haját fogja tépni :D

Amikor olyat látok, mint ez az otthonáért küzdő orángután, akkor értem meg igazán a környezetvédőket
Ravennë | 2018.06.13. 15:57:05Avatar c. film a valóságban...

Csak akkor kattints erre a posztra, ha szeretnél néhány totál értelmetlen viccet olvasni, amit egy mesterséges intelligencia írt!

Lekerül az eredeti Corvin áruházat rejtegető bádogdoboz

Megunta az állatkertet, ezért elindult egy sétára
Nem hibáztatom érte, én is unatkoznék egy ketrecben.
A hülye járások minisztérium semmi hozzánk képest, nálunk Erőfosások minisztériuma van
kakucsi | 2018.06.08. 06:56:29Hát.... Tényleg erőből intéznek mindent és fosnak a mások véleményére.

Belefulladunk a műanyagba
Elég erős fotósorozatot közölt le a NatGeoRavennë | 2018.06.08. 09:22:27Igen, erről az egyről én is tudok, de ezt még koránt sem nevezném lehetőségnek. Inkább csak egy trendi cucc, ami egy átlag ember számára nem elérhető/megfizethető.

Erre a Star Wars részre én nem emlékszem :)









