
Lengyel bevásárlókocsi ;)
eospower | 2012.10.28. 23:23:30Kurvajó XD
Kíváncsi vagy milyen a Google adatcenter belülről? Itt megnézheted!

Miért jó nőnek lenni...
közlegény | 2012.10.22. 22:44:51Ebben a csapatban lenne a helye (bár hárman már nem férnének a zongorához) :
http://www.youtube.com/watch?v=QkB14ozPKno

Baywatch: Russian Edition
Sanci78 | 2012.10.28. 16:57:48Ez az orosz virtus. Gvozgyikával strandra járni. Nem is rossz ötlet, bár egy BMP praktikusabb volna, mert annak van desszant tere. Lehet vele csajozni :))

A japán Foton olyan szoftvert fejlesztett, amivel 4K videót (4096x2160) lehet retusálni, mintha egy állóképet photoshopolnánk.
Szobabicikli | 2012.10.20. 12:49:05Értem én, de mindegy, a fenti modell így is úgy is szép...photof*ckolnám így is úgy is. ;D

Dum Spiro - 6 perces animációs rövidfilm

Lépcsőt mászik a kerekes szék
A Chiba Műszaki Intézet találmánya csuklós lábait használja ahhoz, hogy a lépcsőkön felmenjen és lejöjjön - mindeközben használóját biztonságosan vízszintben tartja. A A japán fejlesztésű futurisztikus kerekes szék számos érzékelőjével méri fel a terepviszonyokat, így az embernek nincs más dolga, csak az irányt megadnia, a jármű pedig eldönti, hogy gurulnia vagy lépnie kell.7sleeper | 2012.10.21. 22:55:55mikorra támogatja a tb, addigra mindenütt akadálymentesítenek hazánkban..
azon a néhány helyen, ahol megépítették a kulcsos-strázsás manuálisan indított és felügyelt automata szerkezetet a nehezen járóknak, tolószékeseknek, az legfeljebb két-háromévente egyszer lett használva (és az is csak legfeljebb kétszer az elmúlt évtizedben); esnek szét mostanra teljesen.
itt mindent idióták rendelnek el és idiótán viteleznek ki.. rá kéne dobni pár vagont az "okosok" térdkalácsaira, lehet jobban akadálymentesítenének és nem ilyen hülyén, amivel mindenkinek inkább ártanak. (az a "zseniális" ötlet is kinek a fejéből pattant ki vajon, hogy a lépcsőket sokhelyütt elbarmolják és vele párhuzamosan egy majd 40 fokos, mindenképpen keskeny, minimum egy fordulós emelkedőt (lefelé persze lejtőt) baszarintanak oda.. eleve minden újonnan (át)épített hivatalt 5 lépcsős "dobogó" szintre kell emelni, hiszen mégsem járja, hogy a járdaszinttől felfelé legfeljebb 30 cm-rel kezdődjön a nagytekintélyű atyaúristen hatóság, és ne másfél méterre, hogy csak a hülye járások minisztériumának dolgozói tudjanak életük veszélyeztetése nélkül sorszámtépéshez és vállvonogatásos ügyintézéshez bejutni a leglehetetlenebb ügyintézési időkben..)

Mai cukizé: hancúr az ágyban :)
Nope | 2012.10.23. 22:15:49Ok, meglesz, de csak miután jóllakott holnap! :D

Nem is láttam még ilyen szép fűvel borított konyhát!
Vik\'otroT | 2012.10.21. 16:48:27Piros lett a Maris orra...

Világrekord: 86 év szex nélkül, majd 2 gyerek
Ramjeet Raghav már akkor rekorderré vált, amikor megszületett első gyermeke. Akkor 92 éves volt, mostanra pedig már a 96-ot is betöltötte, és született még egy gyereke, még egy kisfiú.7sleeper | 2012.10.21. 23:20:34azért ez double penetration volt minden bizonnyal
a vén fószernak (nincs az annyi, amennyinek mondja magát, vagy mondják róla)
ez ránézésre trouble penetration volt









