
780 ezer dollárt ért a brazil lány szüzessége
Indult egy hasonló aukció egy férfi szüzességéért is, ám ott a végösszeg csupán 3000 dollár lett, ami jóval kevesebb, mint amennyiért a 20 éves lány szüzessége kelt el.termi-nator | 2012.11.02. 00:53:40ennyi pénzért a szemét is kicserélhette volna (a szerencsés licitáló)
Na ezért vannak bombariadók a suliban ;)
zizi | 2012.10.26. 23:39:45- Gyerekek, mi az a folt a plafonon?
- Az előző kémia tanár...

Önnek több nem fogadott csomagja érkezett :)
godzsy | 2012.10.27. 18:10:47de ha ennyire nem szereti a munkáját, miért nem keres másikat? Nem ezeken a csomagokon kéne kiélnie magát. Legalább másokra lenne tisztelettel. A felvétel megnézése után a következő alkalommal behívnám egy kávéra. Valószínű törött ujjakkal távozna. :)

Hátsó hot twenty :D
Himbeer | 2012.10.26. 23:22:02Abba már bele se merek gondolni, hogy a kockacukrot, hogy fogadja el :D

Evil Dead
A folytatásokban és remake-ekben megnyilvánuló ötlettelenség az 1981-es The Evil Dead-et is utolérte. A forgatókönyvet az ex-sztriptíztáncos Diablo Cody írta.
Bemutató: 2013. április (USA)bungle | 2013.05.22. 09:46:16Nem is tudtam, hogy Nicolas Cage is szerepel benne!
http://i.imgur.com/dKbzTpW.jpg

7 ok, amiért nincs barátnőm
„6. Internet…na, az egy igazi pöcegödör. Lássuk csak, körülbelül 60%-ban olyan nők regisztrálnak, akiknek az életben is alig van esélyük párt találni. 20%-ban masszőrlányok vagy prostik, 10%-ban totális agyhalottak, beképzeltek és önimádók. 10%-ban lehetnek azok a lányok, akikkel érdemes foglalkozni, de mivel az összes regisztrált férfi a kegyeiket keresi, ezért alig van esély a kommunikációra. Többnyire áldozatul esnek valami jóképű lyukvadásznak, és a rossz tapasztalatok miatt törlik magukat.”bungle | 2013.02.24. 13:18:46http://velvet.hu/blogok/randi/2013/02/23/kurvatol_meg_nem_kaptam_nemi_bajt_baratnotol_ketszer_is/

Megérkezett a Minecraft Style! :)
Nope | 2012.10.25. 15:55:05Gandalf Style jobb! :P (Mondjuk tény és való hogy a minecraft maga sem izgat.)
http://www.youtube.com/watch?v=M660rjNCH0A

Manchesteri diákok szórakoznak
Nas | 2014.01.04. 16:07:56És az a durva, hogy tényleg így nyomják mínuszokban is. Nem mondja nekik az anyukájuk, hogy vesemedence gyulladást fogsz kapni, édes lányom? O.o

Az igazi medvék
Emlékeztek még a régi jegesmedvés Coca-Cola reklámra? Itt az ellenkampány.Szancso | 2012.10.24. 22:02:19Ők visszafelé hűtenek.Gondolj bele!A -40 és a + 6 fok között mennyi az eltérés.
Egyébként nem hülyeség,azért van hűtő hogy ne fagyjon meg minden.

Macskommandós kiképzés :)
Tasi20 | 2012.10.23. 23:47:35Begörcsölt a mosolypárnám :S:D









