
Emberi testrész darab a ringben.
Kattintás előtt lehet tippelni, hogy mit látsz. ;)a janek | 2010.06.14. 07:19:49hasnyálmirigy
David Beckham, Daft Punk, Snoop Dogg, Franz Beckenbauer, Noel Gallagher a Csillagok Háborújának kocsma jelenetében? Erre nem is emlékeztem... ;)

Repül a bálna...
Nusihusi | 2010.06.05. 21:44:08Ahogy nevet, elmehetne a bájos kacaj rovatbaXD

Ha már meguntad a Lego figurák szopogatását, vagy ha nem találod a 30 000 darabos LEGO űrhajó utolsó pótolhatatlan darabját...
fakkk | 2010.06.03. 21:35:58Ötletes, fősulin mi is foglalkoztunk lego robotokkal, igazából megépíteni a nehéz ezt a nyomtatót, sok motor meg egyéb kiegészítő...
Saját beadandó program:
http://www.youtube.com/watch?v=2DCeCynf7zE
Megkeresi a fényt a szobában majd elindul felé, változó fényviszonyoknál újból scan.

Ausztrál megatáncos :D
Csabusa | 2010.06.02. 23:36:26milyen férfias:
szivárvány jön a golyóiból, szivárványt hány, egyszarvún lovagol, közben a végig nyalóka a szájban...
őt nem zavarja vagy tetszik neki, nem tudom

4 akkorddal bármi eljátszható. Nem hiszed? :) Ezek a srácok megmutatják.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fesztiváltrollok családjába tartozó nőstény iszapi troll.
k0valik | 2010.05.27. 16:16:12Szerintem is, az egyik legkiábrándítóbb, ha egy csaj issza magát ilyen állapotba magát.
Amúgy meg kis mértékben egyetértek azzal, hogy ez sokmindenkivel megesik. Nekem is volt egyszer egy nagyon durva részeg-elájul-fejjelabetonra-felkel-epéthány-fullmásnaposság-kék-zöld foltok mindenhol rajtam, utána mondták, hogy 4 óárn keresztül nem tudtam magamról. Ugyanebben a buliban a 2 házigazda is hasonlóan járt. Ez volt kb 2 hónapja, azóta nem ittam csak whisky-t, mert az menő, és bírom. Szóval nem szabad fahéjjal inni a tequilát!

Visszasírjátok ti még a Teletubbies-t!
hgabi00 | 2010.05.27. 20:49:02Ez jóóó. xD

Sokkoló videó a világ legkövérebb emberéről.
(Update: Egy viszonylag frissnek mondható magyar cikk.)bungle | 2015.06.12. 12:14:41Ricky Naputi, The Man Who Ate Himself To Death (Full Documentary)
www.youtube.com/watch?v=4bFbvCxYAxw

Jóképű Pasik Klubja - rengeteg sztárral. :D
FanaF1 | 2010.05.22. 20:48:52Hatalmas. Tökéletes! :DDD









