
Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!
A film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!
A "művész" magyarázkodása.
A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?) iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).
(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)rubigo | 2009.02.04. 21:51:28A videókat nem néztem meg, csak a videók mellettii képeket (nekem épp elég volt).. Közben kiszedték a rájuk mutató linket is a cikkből, ha jól láttam.. szerencsére
Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.
Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR TeaFreemy | 2007.06.18. 12:38:41Szia!
Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz.
Természetesen a játék letöltéséhez vezető utat is.
Megkönnyítem a dolgod, kattints ide: http://generally.rscsites.org/grfiles/generally105.zip
Így a játék már meglesz, már csak versenyezni kell és küldeni az időket, ahogy sok más ember is teszi.
Hogy lehet vele játszani?
Nyomod a gázt, fordulsz és veszed a kanyarokat.
Ha kirpróbáltad, te is meg tudod mondani, hogy tetszik avagy sem.
Csak rajtad áll!
Üdv!
Freemy

Ukrán szoba - a szokásos kattintgatós-kijutós játék
Kezdetnek annyi, hogy vedd ki a hagymát a gramafon tölcséréből, majd a lemezeket az ágy jobb lába mellől és cserélgesd a lemezeket, miközben begyűjthetsz néhány tárgyat... a folytatást rátok bízom. :)BleedingDante | 2008.05.14. 00:25:51Hol van az ágy jobb lábánál a lemez? Megpróbálok a jobb ágylábhoz mközel menni akk ott az a fordítós kézizé...

Amikor a bicajosoknak melege van...
Skylynx | 2007.04.11. 22:09:42Csináld-magad játszótér profiknak és bátraknak. Csak túl kell élni, más szabály nincs...

Mélissa Theuriau - ha egy ilyen gyönyörűség mondaná be itthon a híreket, nem maradnék le egyről sem. :)
Laci | 2009.04.13. 17:20:16"Vigyázó szemetek Párizsra vessétek."
http://www.metacafe.com/watch/208248/french_anchorwoman/

Mélynyomó szék a zene szerelmeseinek (?) ;)
tecchnoo | 2007.04.30. 11:31:25jóóóóóóó

Mellplasztika - férfiaknak
petidobi | 2007.03.14. 21:12:44Há' én is reggel néztem ezt meg!:S
Azóta félek,hogy erről fogok álmodni!:(
Most minek plasztikai műtéttel beavatkozni abba,amit Isten eféleképpen teremtett meg! Vegyenek fel melltartót!
Éjjenek a cicis fiúcskák!

A szlovák építészet újabb csodája. Az ajtó melletti táblára az van kiírva, hogy élelmiszer. Erre varrjál gombot.
Mogyoró | 2007.07.24. 05:16:21Lehet,hogy mikor épült,még több hó volt,és belepte volna az ajtót..:) Hát az a szemét hó,nem elolvadt?

Gay Monopoly
Hogy ti se unatkozzatok ott a melegben, cuncikáim. :Dsevenfingers | 2007.02.12. 13:20:36rendorakademia, ha jol tudom.

A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...Reméljük, a miamiak betartották a hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :DBalázs | 2007.02.06. 18:22:07nekem a scratch(vagy hogy kell leírni) születése a kedvencem de linkem nincs............









