
Mai 2. cukizé: így kell megszerelni egy intergalaktikus radart! :)
dettybee | 2012.10.30. 11:53:47Tudom, hogy hallgatóztál! :D
AtlasProto: egy újabb robot a Boston Dynamics-tól
norbertvincze | 2015.06.09. 09:19:12amikor beadják a kulcsot
https://www.youtube.com/watch?v=NeFkrwagYfc
Megdöbbentő hír rázta meg nemrég a popipart: Lady Gaga ellopta Kozsó egyik dalát. Kocsor Zsoltika szerint Lady Gaga szerzői az interneten kutatva hallhatták az ő dalát. Az interjúból kiderül (?), miért is nem mutatja meg a sajtónak, melyik - lemezre soha fel nem került - felvételét nyúlták le. Az énekes menedzsmentje dollármilliókra perelné a világsztárt, de Kozsó beérné egy duettel.vadonka | 2012.10.30. 10:49:01Nálunk nincs egy normális zeneszerző sem (legalábbis a pop szakmában), dalszöveg író azért akad.
Gesztiék sohasem titkolták, hogy a Magyarország zenéje az a Cirque Du Suleil Allegria c. száma egy az egybe.
Amúgy én rühellem a cirkuszt már egész pici korom óta, erővel se lehetne elrángatni de ha egyszer eljönne hazánkba a Cirque Du Suleil arra elmennék. Valami frenetikus amit csinálnak.

Boldog születésnapot!
ismeretlen | 2012.10.30. 09:02:08Na az opelt kihagytam?
Persze tudom én, hogy nem szabad általánosítani, meg nem az autó teszi az embert. Sok a hülye az utcákon (bár meglepve tapasztalom néha, hogy mintha kultúráltabban közlekednénk) és mindegy milyen autóba ül, az aki vadállat bunkó módon akar vezetni.

Möbius kígyó.
Zsike87 | 2012.11.01. 23:21:11Szerintem ez baromira nem vicces. Egy állat szenvedése sosem vicces,legyen az egy kígyó vagy egy "közkedveltebb" háziállat/kedvenc, lehet, hogy nem a fejében van a baj, hanem egyszerűen éhes, mert már jó pár hete nem kapott enni. Ahelyett, hogy szóltak volna az eladónak,végignézik és lefilmezik,hogy mit csinál, és jól szórakoznak. Idióták...

Itt egy példa, hogy hogyan szedj fel csajokat az edzőteremben! :)
Tóth József | 2012.10.29. 15:18:51Gyors menet volt... :-)
Amerikában minden stand-up humorista a vásznon köt ki. Nálunk Kiss Ádám az első. Dumatúra. 7 egyszerű szabály. Vajon sikerül betartania őket? Lafka Dávid vicces rövidfilmje.
Fejletüsszenőhapcibenő :)
hawkeye | 2012.10.27. 18:00:01
Ötcsillagos ómájgad....! :)

Ezek után reklamáljon valaki, hogy sz@r a MÁV pálya!
BusKeyCome | 2012.10.27. 22:39:45Jól le van gatyásodva a dájcse államvasutak, ha már csak ilyen IC-re futja. Mondjuk ezt legalább művészet lekésni. ;-)

Miért szállíttatta el aranytartaléka kétharmadát a Bundesbank Londonból?
brandboy | 2012.10.27. 22:46:56A cikk lényege, hogy a modern pénzügyi remdszer egy pilótajáték, és, hogy BANKÁRBAN NE BÍZZ !(De ezt ebben az országban nem kell magyarázni)
Annyi arany nincs is a Naprendszerben , mint amennyi igérvény forog a világban.
Ha "einstand" lenne,akkor az lehet a nyerő akinél fizikailag van a cucc, mert még a modern számítgépekkel se lehet majd visszakövetni, hogy kinek-kinél-kinek az aranya van.
A németek fizikai aranyat adtak letétbe, és most visszakérik, mert úgy sejtik az angolok rájártak, mint mackó a mézre,gondolván az soha nem derül ki, mert majd visszaszedik.
á
Ez egy (részben)jó tízéves történet, tehát fosni azért nem kell, meg Etiópiáig szaladni. (Bár állítólag az egy fasza hely lenne, ha nem gyilkolásznák egymást a swarczok) . Van jó sok egész évben termő fennsík.









