
Van aki csípősen - és élve - szereti...

Deo Perfume Candy, a „nefürgyéle” cukorka. ;)
Állítólag rózsa illatú lesz a bőre kb. 6 óráig annak, aki ilyet eszik.a janek | 2012.11.12. 21:14:56azt hittem óvszer

A következő Farming Simulator-ban már remélem lesz ilyen! ;)
vadonka | 2012.11.14. 01:44:52azért megnézném ezeket a gyorsulásokat a földeken utána kötve egy ekével :)

Ingyen körhinta és senki nem megy egy menetet? ;)
SilAsh | 2012.11.13. 17:16:35Nem kell kipróbálni, mert így jobban belegondolva igazad van, csak eddig nem tűnt fel, hogy így működik.

Haverok, kissebb buli, nagyobb csobbanás. :)
Takacs14 | 2012.11.12. 13:37:57Amire felérnek megszárad a gatyájuk is :D

A kis bébiszitter
Tazman | 2012.11.12. 23:04:47Ilyen macskát akarok :) (snowshoe) Nincs valakinek ismerőse akitől vehetnék?

2600 lufiból építette fel saját hobbitotthonát a Tolkien-rajongó
Szancso | 2012.11.12. 17:52:21Miért nem gyújt be a kandallóba? ;)

Hintázz, hogy sapkád lehessen! :)
AVIREX | 2012.11.13. 05:30:57Ezdebeteg :)

Apokaliptikus képek a világ nagyvárosaiból
Lucie és Simon Csendes világ című fotósorozata javarészt olyan helyeken és időpontokban készült, amik ilyenkor zsúfolásig teltek élettel. New York, Párizs, Peking terei, sugárútjai a képeken mégis egy kipusztult világot idéznek.bungle | 2012.11.11. 14:54:31Hasonló témájú sorozat: The Walking Dead ;)

Haverok, buli, csobbanás... :)
norbertvincze | 2013.07.14. 19:36:38posztolt vidit leszedték
http://www.youtube.com/watch?v=EGuBmyiq70g










Rendben tiltsák be az élő skorpió fogyasztását, vagy a békaturmixot, tiltsák be a férges sajtot, tiltsák be a madárpók megevését a dzsungelekben, vagy a polipevést koreában, a lángoló bikaviadalokat. Attól még mi fejlett nyugati emberek nem fogunk sokkal humánusabban bánni az állatainkkal. Igen a nagyvárosi emberek talán figyelnek a kutyára cicára, de a nagy átlag akkor is rosszul bánik az állatokkal.
Ja és csak egy analógia Gandhi mentén. Ha az mér le minket, hogy hogy bánunk az állatokkal (most nem tudom, hogy a sajáttal csak, vagy minden állattal-e), akkor ugye ne csapkodjuk már le a szúnyogokat, ne fingassuk ki az egereket, a hangyákat még véletlenül se kergessük el morteinnel, mert isten kis érző teremtményei azok is, és hogy jövünk mi ahhoz, hogy rosszul bánjunk azokkal. Mert ugye mekkora öröm a sok embernek, amikor egy csúnya bogarat jó ropogósan szét tud taposni. Ha nem akarunk álszentek lenni, akkor terjesszük ki szeretetünket minden kis gusztustalan jószágra is, ne csak a cukikra, akkor is, ha nekünk az éppen zavaró, ne csak akkor, amikor nincsen tétje, nem zavarják köreinket.