
1:03-tól indul az állatkerti.. izé... vidámparki móka.
Vegyétek halkra a hangszórókat, mert még anyuci vagy apuci azt hiszi pornót néztek! ;)Nusihusi | 2012.11.14. 22:53:50Abban reménykedtem, hogy egyikük kidobja a taccsot:D
Pataky Attila a háromnapos munkahétért zenél
Az Edda Művek spirituális énekese örök lelkű fénylény, mint szerinte mindenki más is, így aztán épp elég is lenne heti három napot dolgozni, mert az jár. Az Edda időkaput nyit majd a koncertjén és már csak párat kell aludni az új világkorszakig. A dimenzióváltás után is lesz dolog, lehet, hogy a Pilist szívlapáttal kell odébb rakni, de a lényeg, hogy minden olyan lesz, mint 12000 évvel ezelőtt.Remi Gaillard | 2012.11.15. 11:08:25Mivel jófej főnökeim vannak nem küldtek el télre hanem 3 napot dolgozok 1 héten. Vegyes érzelmekkel de elvagyok itthon.. Nem olyan jó móka! Persze a fizetésem nem lessz a régi.. :O

Nikolai Zinoviev szórakoztató állafotói.

Így pakolják ki és be az igazi kutyáknak (300 kiló felett bazze!) való jutalomfalatokat!
bungle | 2013.02.22. 11:32:36Köszi, cserélve.

Ehhez nincs mit hozzáfűzni.
Zolibaba24 | 2012.11.15. 20:40:55Betojok :D

Ejtőernyős cicákok ;)
SilAsh | 2012.11.14. 00:16:34Honnan tudja a vak ejtőernyős, hogy közel a talaj?
Meglazul a kutya póráza.

Eközben Spanyolországban: tüzes bikaviadal - a szórakoztatás nevében
ismeretlen | 2012.11.14. 11:45:44Az igazi bikaviadal az lenne, hogy van egy bika, van egy matador a fején szarvval, és hajrá lehet egymásnak esni. Aki győz élve marad, aki veszít megsütik, mindegy hogy bika vagy ember. Na ez lenne fair.

Elöl fut a nyúl, mögötte egy kutya, a kutya után egy ember; és az ember kiabál, mert előzni akar! :-o
thisisreal | 2012.11.14. 22:45:51"A gazdám már megint nem szedi a Prostamol Unot. Na rohanjunk!"

Na itt veszítettem el a fonalat. :)
Nusihusi | 2012.11.14. 00:19:01Ez azt se tudja, hogy milyen évszak van:D

Az ördög pirítója (A Jézusos pirítósokat biztosan nem ezzel csinálták. :-))
Nusihusi | 2012.11.14. 00:25:52A végén 1 kicsit megijedtem:)









