
Macskák a lézerpötty ellen
Semmi sem hozza úgy lázba a cicákat, mint ez a kütyü. Széles látószögű kamerával, lassítva, elképesztő minőségben nézhetjük meg a harcot, amit szabad szemmel csupán rohangálásnak érzékelünk.
Siklóernyőzés egy tériszonyossal
palinkaman | 2012.11.20. 11:02:37Repülős elviszi egy körre a bátor önként vállalkozót, aki azt mondja neki adjon bele mindent.
A pilóta így is tesz először jobbra billenti a gépet, mire az utasa:
-Ezt gondoltam.
Gondol egyet a pilóta, és hirtelen a másik oldalra billenti a gépet, mire az utas ismét megszólal:
-Ezt is gondoltam.
A következő elem egy teljes körfordulat, mire az utas:
-Na, ezt nem gondoltam.
Mikor leszállnak kérdi a pilóta, hogy hát mégis mik voltak ezek a beszólások, mire a válasz:
-Az elsőnél összepisiltem magam, a második billentésnél beszartam, ezekre mind számítottam, de arra, hogy a végén minden a nyakamban köt ki, arra nem.
A HírTV-nek adott interjúban Dr. Czeizel Endre kimondja, hogy a romák körében 16-szor gyakoribbak az unokatesetvér házasságok, mint a magyaroknál és ezért van sok fogyatékos roma. Erre a fúj a fősodratú média már hetek óta.Norci | 2012.11.21. 22:38:10Unokatestvér??? Ugyan már, ez náluk még lájtos...anyám, aki intézetben nevelőnő, tudna ennél cifrábbakat is mesélni.

Megtalálták a férfiak hűséghormonját
Már látom, ahogy a féltékeny feleségek oxytocinos orrpermetezővel rohangálnak majd a férjük után! ;)Szobabicikli | 2012.11.17. 11:11:14Olyan tablettákat készítsenek már ami hatásosan képes összehozni a férfiakat a nők irányába mínusz15-től mínusz 21-ig centiméterig. A méret eltérhet lefele, illetve felfele ;)

Pszichopatás ;)
zizi | 2012.11.16. 12:51:44"Beszóttá, te nagy szamár?!" XD

Mai cukizé: Pippin, az elhagyott őzgida és Kate, a pótanyukája :)
Winc | 2012.11.23. 15:53:22Hi!
Ez nem őz csak rokona, egy amerikai szarvasféle (Odocoileus hemionus columbianus) szerintem.
Másrészt fontos lenne hogy az emberek tudják hogy az őz nem hagyja el a kicsinyét hanem más szarvasfélékkel együtt amíg nem képes a kicsi elég gyorsan menekülni és lábra állni elfekteti cserjésekben magas fűben. A suta táplálkozik majd visszatér etetni és ápolni. Ha bárki "elhagyott" őzikét talál az erdőben ne nyúljon hozzá ne akarja "megmenteni" neki ott jó!
Az őz tartása nehéz körülményes, igényes állat, még tapasztalt gondozóknak sem mindig sikerül felnevelni. Átlag ember meg főleg ne próbálkozzon.

Tovább pörög a benzinkút számlálója, pedig már nem is tankolnak
Dawe | 2012.11.16. 13:04:24Neem , én egy NDK rakétával (Simson S51B) rontom a levegőt :)

Valakinek már megint sok ideje volt...
Nusihusi | 2012.11.16. 13:58:05Már a mókusok is LSD-znek:D

Koreában már a teherautók is csalival indulnak ;)
Botos Vendel | 2012.11.16. 14:19:34Hát ez nagygygyon nagy!!!!!4444
BUNGLE !!!! Nagygyon szépen köszönöm a fordítást!!!!!4444
pluszoltam!!!!!! (nem értem mit mond a dal "Egy rohanó pasi, aki felett egy szárnyaló pasi van,"de a forditást értem!!!!!4444

Nagyi a cekkerrel hazafele battyog. A BELSŐ SÁVBAN!
Mol | 2012.11.19. 15:18:57Ha még hagyja egy picit a nénit a filmen, akkor nem tűnik el olyan hirtelen . . . Ügyetlen.










Nem esett jól. Meg, ugyan nem ilyedetem (tudtam, nem egy Steven Seagal filmet forgatnak a környéken), de, nem tudom, látnék-e még, ha egyenesen a szemembe világítottak volna vele?