
Szavazz úgy is, ha rossz vagyok :D

Fuksi boldogan ment el! ;)
(+ grátisz bájos kacaj)7sleeper | 2012.11.22. 17:10:09Fucksi kiszökött :-)
hétköznapi nekro-zoofil jelenet

H. R. Giger egér (magyar pályázat a CM Storm Egérmodding versenyre)
Purple | 2012.11.21. 10:04:50Akupresszúrás kezelés is egyben, miközben gépezel. :D

Nina Conti dróton rángat,
táncolhatsz, de tartsd a szádat! :DOpra | 2012.11.21. 15:12:23Ez mocskos jó, folynak a könnyeim!!! Iszonyat tehetséges a csaj! :D

Tomás Saraceno - On Space Time Foam
USE-IT - egy nonprofit, fiatalok számára készült jópofa útikalauz, melyet mindig az adott város helyi fiataljai készítenek, hogy első kézből informálják a turistákat, mit érdemes megnézni, kipróbálni náluk.ismeretlen | 2012.11.23. 15:58:24Magyarország nuku :(

Shell-ő v-tower ;)
Nusihusi | 2012.11.21. 15:25:14Így jár, aki kövér:)

Ennek is az a német idegorvos, az az Alzheimer dugta el a kocsiját! :D
Randal Graves | 2012.11.21. 19:56:31Én motoros vagyok, és eléggé megismerkedtem a statisztikákkal. Tartok az autósoktól, mert sokkal több veszélyt jelentenek, mint én rájuk. Óvatosan közelítem és előzöm meg őket, pont azért, hogy ilyenek (mint amit leírtál) elő ne forduljanak. Van is egy sportdob a motoron, ami nagyobb terhelésnél (kigyorsításnál, pl előzéskor) elkezd énekelni. Persze ezt is megkaptam sok helyről, hogy csak azért kell a hangosság, hogy mindenki felfigyeljen rám. Részben igen, mert úgy legalább vigyáznak rám :)
Egyébként az autós-motoros baleseteknek kb csak az 5% a motorosok hibája. És nagyon sok esetben az idős autósok a ludasok. Ilyen kor persze jön a magyarázkodás, ami persze nem igaz:
- a semmiből került elő
- száguldozik
- közveszélyes
Teljes mértékben egyet értek azzal, hogy vegyék el a jogsijukat azoknak, akik alkalmatlanok a normális közlekedésre. ÉS itt nem csak az öregekre célzok.
A következő videó elég tanulságos, valósággal rettegés fogott el a felénél. Az első videóban tuti a valami diszkós kis rétipocok van, akit én egy ilyen esetben tutira agyonvernék, mielőtt a rendőrség megérkezne.
http://www.youtube.com/watch?v=ZPkE2hHneP4

Csórikám majdnem szívrohamot kapott! :D
RT/TURBO | 2012.11.20. 22:16:4800:23 nál is aranypofa az a nézés..

:)
bungle | 2012.11.23. 15:20:30"trabant-hangú". :D
Trabarna szerintem is gyenge, erőltetett, fárasztó és unalmas.










http://www.youtube.com/watch?v=Plq4nqo_o_U