
Mi vagyunk Európa palesztinjai
Vona Gábor lehetségesnek tartja, hogy őket is célzottan likvidálják, de akkor sem adja a zsidóknak Magyarországot. Palesztináért tüntetett a Jobbik.
Erre vajon milyen jogsi kell? ;)

:)

Nem sárvári thermál kristály ;)
jimmypage | 2012.11.23. 02:37:23Hasonló mint a Brian élete film zenéje hehe (Mindig az élet napos oldalát nézd)
Nagy film :)

Mai tippelős: szerintetek mit talált a Curiosity?
szantos | 2012.11.30. 10:28:15Chuck Norris-t

Élethű robot táncosok :)
Egy korábbi videó a sráctól (Marquese Scott)
A DigiTV volt olyan kedves, hogy megszabadította előfizetőit az legnépszerűbbek közé tartozó Discovery-s csatornáktól. Helyette saját gyártású adók vannak. A nagy közfelháborodást, mely megy a Facebookon, a Homáron és minden lehetséges helyen... A vicc, hogy ezt az egészet olyan formában kommunikálják, hogy ők tulajdonképpen a mi érdekünkben tették mindezt.
nagydee | 2012.11.23. 09:29:20már a kezdetektől az volt az érzésem, hogy ebben a történetben nem a Digi a köcsög, vagy legalábbis nem ő a legnagyobb...

Mai tippelős: írjátok a kommentbe, szerintetek mik ezek az izék! :)
Mol | 2012.11.23. 07:48:59Vagyis teljesen kiszámíthatatlan úton mentesít?

Gyilkos karaoke :)

Kedves Jézuska... ;)
kaktusz | 2012.11.22. 20:29:17http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AbkbU32X5dI#t=40s










- mikor jöttek ide, erre a helyre a magyarok?
- kik éltek akkor itt?
- és az igazságról honnan tudjuk, hogy igaz, ki állítja, és miért éppen az az igaz, és nem az, amit mondjuk 80 évvel ezelőtt hittünk, vagy 80 év múlva fogunk. Minden elméletet alátámasztanak bizonyítékokkal, régészeti leletekkel, szóval hogyan döntsem el melyik az igaz, hogy döntsem el, hogy a most éppen közkeletű "lehazudták az egész magyar történelmet" nézetek nem éppen ugyanolyan csúsztatások-e, csak most másnak az érdekeit szolgálják?"
a helyes kérdés az: kik a magyarok?
a válasz:
mindenki aki itt volt és mert idejött + valamikor mindenki jött!
aztán. ki hozott létre erős és utóbb keresztény királyságot a Kárpát-medencében?
és azon kívül!
a 'román', a 'szlovák', a "szerb"? és a horvát maga megmaradhatott?
volt itt szarmata-lengyel, bolgár, tatár, kazár, szlávok, kelták, germánok, 'törökök'
de nem itt vetették meg a lábukat! úgy nem, ahogy a mi őseink.
és őseink az előbb felsoroltak is és megannyi kisebb-nagyobb nép!
amiknek mindig része (míg mások letűntek vagy beolvadtak, mert nem ugyanaz a a kettő) volt a magyar
és magyarrá lett előbb névleg, majd nyelvében is egyre inkább (sokszor közös szavainkon túl) a többség
ezt a folyamatot mesterségesen akasztották meg leginkább a XVIII. században (akkor már évszázados biztatás után)
így lettek a "nemzetállamok" apró(!), valójában gyökértelen "építőkockái" a gyepűkön(!) egyes népek