
Szép vagy, tesó! :D A mellyed is frankó, alig fér bele a Full HD-ba! ;)
Mondtam már, hogy imádom Ámérikát, a gyorskaját, a trú keresztényeket és a tecsőt? :DNas | 2010.06.27. 20:00:28Jobb lenne szilikonnal? :)
Újfajta kínai pénzszerzés
7sleeper | 2010.06.30. 21:03:05próbálná meg úthengerrel..
agyafáradt ara a szecsuáni ARAFAT és a fara FAT(>32)

Reincarnation - In The Name Of Evil
Előző részek:
Reincarnation (A Demon's Day Out)
Reincarnation: Riley's Out Again
Reincarnation: A Hillbilly Holiday
Reincarnation: Out To Sea You Die
Reincarnation: The Clergy of Unholy
Reincarnation: The Backfire of Hell
Reincarnation: Let the Evil Times Roll
Reincarnation: All Hallow's Evilbungle | 2012.05.17. 19:30:28Reincarnation: Bloody Bayou
http://game.ize.hu/comments.php?post_id=3417

Emo goth smink tanácsok az avatar sminkes lánytól. FÉÉÉÉLELMETES! :D
J@smine | 2010.06.24. 21:13:21Én azt gondolom, hogy ő egy jó fej lány:D
Nekem lejött a mondanivalója...akinek nem ajánlom figyelmükbe a "zsákmányos" lány videóit.Ő még komolyan is gondolja amit csinál ezzel a lánnyal ellentétben.
Szerintem az ő hozzáértése a sminkeléshez hasonló színvonalú:D

Ritka (nagy balf***) tehetségek: Vlad és Boris dala Sarah Palin-nek
...feco... | 2010.06.19. 23:45:54ez borzalmas!
kb. 1:20-ig bírtam...
viszont: lássuk be, Sarah Palin korához képest igen jó nő. Szimpi! Bár az én majdani nejem nézne így ki 40x évesen...
Képzeljük el, hogy gyerekek kórusban azt éneklik, hogy kb. 2000 éve valami furcsa srác kitalálta, hogy minket Isten teremtett... Hát nem lenne felháborító?bungle | 2015.11.26. 21:08:25http://www.iflscience.com/editors-blog/not-everybody-happy-google-celebrating-evolution-0

Ez a Láthatatlan Ember mekkora genyó tud lenni!
cila | 2010.06.28. 15:21:20Nem tudtam, hogy posztolva volt. Plusz még azt sem értem, hogy a fifa-pont-com miért nem megengedett URL?

A gépkocsi vezetője elmondása szerint az állatokat találta és azokat éppen le akarta adni. Az utas pedig azt állította, hogy észre sem vette, hogy a gépkocsiban állatok is vannak.
Te mit kamuznál ilyen esetben?.::JunKieEQ::. | 2010.06.17. 18:54:41Ez egy nevetséges elmélet...;)
Miközben a világ a fogyókúrákról és az egészséges életmódról szól, az amerikai Donna Simpson más utat választ: minél többet eszik, hogy ő lehessen a világ legkövérebb nője. A márciusban "még csak" 273 kilós anya jó úton halad, hogy elérje "álomsúlyát", az 1000 fontot (450 kg).bandee1219 | 2010.09.01. 05:32:45http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=7677 egy anorexiás mit keres köztük?

"My First Kiss"
Vigyázzatok a retinátokra, nehogy leváljon!!!Fireblade1000 | 2010.06.13. 18:43:41ez már tényleg fáj!!!!!! böööeee









