
Don Orbán
A miniszterelnök hétvégén kiposztolt a Facebookra magáról egy képet, amivel egy csapásra mémmé vált.
Készíts te is Don Orbán képet és írd be a kommentekbe! :)bungle | 2013.04.29. 13:24:30Takarítsatok ki otthon, mert legközelebb lehet hozzátok fog becsöngetni "spontán": http://hvg.hu/itthon/20130429_Video_Orban_Viktor_20_gyermekes_milliomos
Játékok, amiket gyerekként talán mindannyian játszottunk a fejünkben... :)
Írjátok meg, ti még milyen képzeletbeli játékokkal szórakoztattátok magatokat!Purple | 2012.08.26. 08:03:25:DDD

Lődd le a nagyanyád!
„...én is mesélek egy komoly problémáról, ami áthatja egész életünket (és nem mellesleg közben romba dönti a gazdaságot). Ami most következik, az elsőre szörnyen hangzik ugyan, de a végére rá fogsz jönni, hogy mennyire igazam van, mikor azt mondom, hogy az öregek megmételyezik társadalmunkat és mint ilyenek, semmi szükség nincs rájuk.”
+ egy bonus post a blogról: A nyomorékokrólNope | 2012.08.02. 06:06:42Ráadásul Hawking pont hetven! :D Szóval eléggé nagy ellentmondásba kavarta magát! :D

Amikor a néma ember megszólal - elgondolkodtató gondolatok gondolkodóknak
bungle | 2012.08.01. 09:40:52Én meg annak örülök nagyon, hogy te is előkerültél. :)

Kindertojáscsempészeket fogtak az USA-ban.
Órákig várakoztattak és 15 ezer dolláros büntetéssel fenyegettek egy amerikai házaspárt, amiért kindertojásokat próbáltak becsempészni az Egyesült Államokba.Nope | 2012.07.22. 16:18:33Azokban egymás tojásait rejtegetik ... de a lényegre rátapintottál, ezért engedték nekik átvinni a határon a tojásokat, nehogy homofóbiát kiáltsanak az érintettek ...

Amikor a méz házhoz érkezik ;)
Szancso | 2012.07.17. 18:01:46Jönnek a mézeshetek. ;)

Kövek, amik úgy néznek ki, mintha ételek lennének
Szancso | 2012.07.05. 18:29:42Fogkő. :)

Heliofant film által készített animáció, ami bepillantást nyújt az elmúlt évtizedek eseményeibe, mely jelenlegi világunkat alakította.
norbertvincze | 2012.07.01. 16:08:15hát ne haragudj, az kissé sok lenne leírni a videó szimbolikus értelmezését.
Ha valakinek van valami kiragadott részlet amit nem ért, szerintem közösen összehozhatjuk.

Ez az Iskola azért alakult meg, hogy terjedhessenek a JÓ dolgok. Mert sose feledjük; ami jó, az jó, és ami nem jó, az nem Firától való!

Szerintem mindenkinek jól jönne egy olyan nagyi, mint amilyen Győzikének volt... ;)
izébigyó | 2012.11.22. 10:17:17Győzike megúszta a pénzmosási ügyet
http://tolvajszarka.postr.hu/gyozike-meguszta-a-penzmosasi-ugyet/









