
"Star Wars" - Corey Vidal acapella előadása John Williams tiszteletére.
pipi8607 | 2008.11.06. 19:39:35Osztódással szaporodik a srác... XD
Szlovák szőke ciklon (vagyis katasztrófa)!
pateszmk | 2010.12.29. 11:58:18Slota és Fico új tömegpusztító fegyvere

A mai bünti: Alma együttestől a "Ma van a szülinapom!".
Akik meg ma ünneplik a szülinapjukat, azoknak legyen ez az én ajándékom! :DPurple | 2010.05.26. 19:42:26atya úúúr isten zzzmeg.....................................

Ó Istenem, miért nem most vagyok gimnazista, és hol volt az én időmben ennyire jó fej tanerő? :D
orsyka001 | 2008.11.20. 21:09:03köszxD

Na ennek mókus volt az őse! :D
TinusSs | 2008.10.30. 17:23:31De édes kis macsek:D

Úgy látom a Queennek már megint új énekese van.
Anti tokio hotel hungary | 2008.10.31. 22:37:40Poén XD

Kicsi a pömpölőd? Hallgasd sokat ezt a cd-t és talán megnő... :D
nyehőce | 2008.10.28. 12:27:04:DDD Ráadásul a munkahelyéről is kirúgták! :) Én visszakérném a cd árát! ;)

Ennek a japcsinak is azt mondta először az edzője: "Fogd meg azt, amivel verekedni szoktál és üsd meg vele a labdát!"
Erunder | 2008.10.27. 14:24:59Üsd meg mind a kettőt biztos észlelni fogod a különbséget :D

A kislány begajdult a metrón... :)
Mr PIMP | 2008.10.27. 21:28:33Hofmann bácsi beadta neki:D

Remélem gyógyítani jobban tudnak, mint énekelni! ;)
Aki a végéig kibírja, nyer egy beutalót a Neurológiai Osztályra...Laci | 2008.10.27. 21:55:41Tisztára olyan mint a "We are the world, we are the children..." a különbség csak az, hogy itt nem "celebek" szerepelnek s nem az éneklés a mesterségük. Árnyanygyallal együtt remélem, hogy munkaidőben jól gyógyitanak.









