
„Homokos” beduinok csúszdáznak ;)
Tooni | 2012.11.28. 12:51:51Mennyivel jobb aknakereső módszer, mint az a lépegető!
Cathy's House - japán
tébolydababaház showRommel887 | 2012.11.28. 13:58:38És amikor már azt hitted, hogy láttál mindent jön egy újabb japán videó :D

Train ride :)
jackherer77 | 2012.12.01. 08:41:56Igy van. Sima tökönrúgós a helyzet. :)

Senkinek nem tűnik fel, hogy nem indul el a lift? :D

És még csak a felét vittem vissza ;)
a janek | 2012.11.27. 13:24:24félre értettél,kiraknék pl öt békát vagy annyit amennyi rekesz van és egyből mehetne rá külön külön a rekesz csak be kellene tolni a helyére ,így gondoltam

Kérni kell, hogy szavazhass
18 elmúltál? Beszámítható vagy? Állampolgár vagy? Ez nem elég. El kell baktatnod a jegyzőhöz, és kérned kell tőle, hogy engedjen szavazni. Mi értelme ennek? Nem sok. Szájbarágó.MilkeDriwe | 2012.12.07. 23:42:00Azzal, hogy nem szavazol pont, hogy azt fejezed ki, hogy egyet értessz a jelenlegi kormánnyal és nem akarsz változtatni. Aki nem megy el szavazni az a jelenlegi rendszert támogatja.

Zombis szívatás, balul elsült befejezéssel - mondom, egyszer valamelyik kretént lelövik (vagy elütik)! :D
csimicsanga | 2012.11.26. 21:51:06Simán kaszálhatná a két hülyét. házibuliban okés, autóúton döglés. Az ilyenek mehetnek....

Nők és az evolúció? ;)
Szancso | 2012.11.26. 19:09:41Nem mindegyik "szőrt":
http://www.youtube.com/watch?v=4wBlpm0HQ2I&feature=related
;)

A szépség - és a szörnyeteg hangja :D
RT/TURBO | 2012.11.28. 23:27:01Asszem első áldozó leszek.

Remek fotók a középkorból... ja nem, napjainkból. Össznépi síita iszlám móka, fotókkal, videóval.
Botos Vendel | 2012.11.26. 22:04:46zsilett alakulata!!!!!444









