
Noé bárkáját építi egy kínai
A férfi retteg a világvégétől. Eddig 1 millió jüant (35 millió forintot) költött a hajóra.zed911 | 2012.12.01. 09:27:50Ezt a szart az első hullám elsüllyeszti. Idióták ezek a Kínaiak. Alapvetően hiányzik itt is a minőségi oktatás...
Páros tetkók - hát nem romantikus? ;)
Szancso | 2012.11.29. 18:53:15Aztán majd jön a teto-válás. ;)

Polgár Peti Település dal :D
AVIREX | 2012.11.29. 10:14:35másnapos vagy?

Biztos, hogy erőltetni kell a kettős állampolgárságot, meg a szavazati jogot?
bubi66 | 2012.12.04. 11:44:40http://www.origo.hu/sport/egyeb/kajak-kenu/20121203-douchevjanics-natasa-komoly-luxusban-edzotaborozhatott.html
Egy az országnak " hálás " kettős állampolgár . Hol van az a fenenagy " magyarság öntudat " ????

Mai cukizé: álmos kis szőrgombolyag :)
Nusihusi | 2012.11.28. 23:22:18Én is mindjárt elalszom.:)

Mai tippelős: írjátok meg szerintetek mi látható a képen! (Könnyű lesz, pedig még csak nem is lb7 küldte ;))
Errtu | 2012.11.29. 16:55:27De azért ezt kértél a jézuskátol. :D

80 ezer embert vinne a Marsra a SpaceX
vadonka | 2012.11.29. 09:14:02szerintem pont fordítva kellene. a hülyéket, politikusokat, sorozat gyilkosokat kellene oda elvinni. aztán ha már elkapták az összes eddig ismeretlen vírust, fertőzést és már tudjuk mi vár ott ránk akkor kidobni az életben maradtakat az űrbe (vagy a a napba) aztán szépen okulva az ő hibáikból menni oda már felkészülten.

Eközben Svédországban...
A jobb oldalon látható svéd tinisztár, Yohio 17 éveskislányvalami (állítólag hímnemű) a Seremedy zenekar gitárosa és rengeteg japán rajongója van.Nusihusi | 2012.11.28. 23:52:24Ez nagyon durva, ezt sose értettem.:P

Sportolók a zombik ellen :)
ilyr | 2012.11.30. 14:23:35Na igen, mert a zombik amúgy is életszerüek... :)

Macietető ;)
Szancso | 2012.11.28. 18:31:02Favilla. :)









