
„My pussy would love this rat... If u know what I mean...”
Szancso | 2012.12.04. 20:31:38Sosem voltam jó matekból. :D
Szakáll és bajusz verseny - Las Vegasban gyűltek össze Amerika legszőrösebb egyedei.

Úgy látom már megint milliók folynak el a közpénzből...
Szerintetek mi lenne a jó megoldás a problémára?Nope | 2012.12.05. 16:49:51Akkor végülis egyetértünk, hogy kell az elektromos mellé kézzel hajtható, de ott nem a kézzel hajthatón van a lényeg, hanem a könnyű szállíthatóságon meg a kisebb helyigényen! :P

IHM - Gangnam Style paródia
ismeretlen | 2012.12.06. 14:17:18Attól, hogy az IHM viszi a pálmát, az nem jelenti azt, hogy jó. (Vakok között a félszemű is király, ugyebár) de oké legyen jó az IHM, ők a legjobbak. Nekem aztán tök mindegy min szórakozik a nép. De nem én kaptam fel a gagyi psy-t sem (ami amúgy semmivel sem rosszabb, mint bármelyik popszám) Én nem kértem, hogy a sok hülye internetező elkezdje tovább küldözgetni, parodizálni, hogy minden szám megjelenjen gangnam szájlban. Az hogy a psy híres lett a közönséget minősíti, nem őt. MErt ugye a vicceskedő internetezők minden szarra rácuppannak, azt nyomatják, parodizálják, csócsálják rogyásig, mert saját poént senki se tud kitalálni, csak más tollával díszelegni, lsd. ne fürgyéle. A csapból is mindig az folyik, amit éppen felkapnak, amit mondjuk én rühellek, mint annak idején a gerappát. És akkor egy ennyire lenézett gagyi popszámot még fel kell dolgozni, tovább viccelődni rajta? Hát ezt se én kértem, nem igénylem az ilyesmit az az van. Persze nem én vagyok a ker.tévék célközönsége, se a youtube-nak az is biztos.
Oké psynek nincs mondanivalója, tévedtem, de azoknak sincs akik kifigurázzák. Az LMFAOS hangszínt meg mostanában mindenki használja, hogy pusztulnának meg, mert az a trend, hogy bakker neki hogy bejött már, csináljunk hasonlót. (Erről szintén lehetne egyszer egy vitát nyitni, hogy miért egyszerűbb lekoppintani másokat, még ha pár hónap késéssel is, mint valamit kitalálni) Minden második popszámban az a hang ment a nyáron. vagy tavaly vagy nem tudom már mikor.
Na mindegy, még jó, hogy nem szeretem a popzenét, se nem nézek rtl-t tv2-t nagyon, mert sok szart kéne néznem és hallgatnom.
A posztképre ránézve, már tudtam, hogy az IHM a szokásost hozta, és véginézve a videót se csalódtam bennük, mert jobb nem lett, mint volt.

„Kuss, én így szállok át a jachtomra!”
Nusihusi | 2012.12.03. 23:48:38Ő is ősvezér. Itt-tas.:D

Guruló száncsengő Japánból
Tooni | 2012.12.09. 17:51:14:D :D :D

Alexovics Vlog... mert megérdemlitek! :D
alpha23 | 2012.12.04. 07:31:22Inkább lakásra kellene félrerakni a gubát Öcsém!!!! Vagy maradsz ilyen gyökér mint most!

A klasszikus Dune II online játszható átirata!
bungle | 2015.04.21. 10:49:59Lazán kapcsolódik... ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/53828_?categoryId=10&position=&large=1

A gabonakör közepén állok, szürke fénylényekre várok...
Purple | 2012.12.04. 11:19:22És attól mert más is baromságokat beszél, attól ez még különb lesz? Ez a post nem a politikusokról szól, az ő hülyeségeiket másik postban tárgyaljuk...

Most lebukott a cicus :)
ismeretlen | 2012.12.04. 08:14:38Egy olyan filmre én is kiváncsi lennék, ami bemutatja egy igazi macska egy napját. Merre lófrál, mit csinál.









