
Cat-alizátor. :)
gyocska | 2012.12.08. 12:19:46Kutya+Wartburg nálunk is, szimatolta amíg be nem szédült. :)
Egy kis whisky etikett - hogyan igyunk whiskyt!
AVIREX | 2012.12.07. 12:49:33nyugi Nusi, tuti nem volt pazarlás, mint írtam volt :-))))

Milyen BKV buszon utazunk 20 év múlva?
Erre szerintem iszonyatosan egyszerű a válasz... :)Peters | 2012.12.06. 18:27:47Kérdés:
Sofőr?
Válasz:
http://www.technet.hu/hir/20120808/a_google_onjaro_autoja_biztonsagosabb_mint_az_ember/
Kérdés:
Hajtómű?
Hadd feleljek egy kérdéssel:
Tudod mekkora egy járművekbe szánt elektromotor?
(Akkor ne kérdezz hülyeségeket.)

Így kell ellopni a show-t! :D
speedbump | 2012.12.06. 17:31:50Nem azért kaptad, mert nem láttad, hogy odatolták (amúgy én sem), hanem mert mindenről ugyanaz jut eszedbe.

Beépített szépség ;)
Zellergumó | 2012.12.06. 07:51:58Hát belefulladni nem fog az biztos.
Spitbank Fort - az Egyesült Királysághoz tartozó, a viktoriánus korban épült tengeri erődöt az új tulajdonosa luxusszállodává alakította át. Egy éjszaka 350 font (kb. 120e Ft).Szancso | 2012.12.05. 20:16:42Balázs Béres.Az a Fort Boyard-az erőd volt.Franciaországban van. :)

Itt a fizetős felsőoktatás
Jövőre az egyetemekre felvett diákok több mint 80 százaléka részben vagy egészben maga lesz kénytelen fizetni tanulmányai költségét.bungle | 2012.12.13. 13:54:56Számold ki, mennyi lesz a diákhiteled!
http://index.hu/gazdasag/2012/12/13/szamold_ki_mennyi_lesz_a_diakhiteled/

Variációk egy témára ;)
gyocska | 2012.12.05. 21:25:56De, szerintem többen is. ;)

Körübelül 220 holtest található a Mt- Everesten. Sokan vesztik életüket a több mint 8 kilométer magas hegyen, ahol olyan alacsony a levegő oxigén tartalma és a légnyomás, hogy komoly technikai felszereltség mellett a hegymászoknak még rengeteg szerencsére is szükségük van. A tetemeket a "halálzónából" szinte lehetetlen lehozni.
Figyelem, megrázó képsorok és videó!Kandabula | 2012.12.22. 18:00:18?

Dél-Koreában nagydolgot csinálnak a parkosításból ;)
Nusihusi | 2012.12.05. 23:38:06Azt hittem, hogy a kakikönyv után már semmi nem lep meg...O.o









