
Ifjabb Michael Winslow, a házibulik réme. ;)
Reméljük szerepel majd a Rendőrakadémia 8-ban. :Dpiton78 | 2012.12.12. 06:00:51Én csak a papagájcsajokat szeretem! :)
The Lion City - Szingapúr, mint „makettváros” ;)
niof | 2012.12.11. 12:21:27Nem baj fiam. Ülj le! Egyes!
Amúgy szerintem nagyon jó kis videó!

Ollie is szereti a banánt :)
vnyoc | 2012.12.10. 19:17:23Jó hogy ki nem lőtte a fél szemét..

Vita a nukleáris energiáról
A nukleáris energia szükségesséről vitáznak szakemberek, több aspektusból is megvitatják a kockázatait és kiválthatóságát, emellett a közönségnek is van megszólalási lehetősége. A dolog azért is érdekes, mert a paksi beruházás a közvélemény teljes kizárásával zárul.
(Magyar felirat bekapcsolható)dude | 2012.12.11. 16:35:39Te viszont humorból megbuktál, de a gondolkodásod is kb. egy 4 éves értelmi fogyatékos szintjén van.

Justin Jedlica, 32 éves Ken-baba - eddig összesen kilencven alkalommal feküdt kés alá, hogy minél jobban hasonlítson Barbie-baba párjára.
bungle | 2015.01.26. 21:03:06http://velvet.hu/gumicukor/2015/01/26/plasztikfiu_meg_is_vakulhatott_volna/

Ha megdobnak szeméttel, válaszolj zenével!
Dieseldisc | 2012.12.11. 20:46:34Na őket küldeném el Paraguayba...

Óriás fa hinta

Szerencsés banánok ;)
ismeretlen | 2012.12.10. 12:07:13Jéé a глотают szó nagyon hasonlít a gluttony angol szóra, még a jelentés is: lenyel, benyel / falánkság. Más is észrevette mi?
Amúgy, ha bigott lennék, akkor azért mondanám azt is, hogy micsoda egy világban élünk, amikor a csajok arra büszkék, hogy milyen királyul tudnak már mélytorkozni, és még ki is kerülnek ezzel az internetre. Bravó.
De nem vagyok bigott, ezért eszembe se jutott, csak néztem, hogy nyeldekelték a banánokat.

Népszerű logók múltja és jövője
bungle | 2015.08.15. 09:56:01Snoopy küldte (a saját 2012-es videóját):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=6GHDU9tW1_c
Szöveg: "Vajon tényleg így alakult ki a logó? :)"

Hogy megnőttek ezek a hörcsögök :)
Szancso | 2012.12.09. 21:36:56:))









