
Moeraki teknőskövei, melyek a Koekohe-tenger partján sorakoznak Új-Zélandon. A hatalmas, lekerekített Moeraki-sziklák eredete az őstengerekhez köthető, kialakulásuk folyamata pedig az igazgyöngyökéhez hasonló. A nagyobb példányok akár több tonnát is nyomhatnak, szélességüket tekintve pedig a három méteres darabok sem ritkák.
A sziklák további különlegességét adja a teknősbékapáncélra emlékeztető mintázat, illetve az, hogy belsejükben kihalt hüllők maradványait, tengeri csigákat és teknőscsontvázakat találtak a tudósok.betyár | 2010.07.28. 20:54:57ja, és tök meglepő, hogy nem tudod kinyitni, sem megenni :)
Dave Stephens és házilag barkácsolt első világháborús Fokker Eindecker replikája, amit egy fűnyirómotorral működtet.
Voronyezs | 2010.07.30. 23:17:27Pontosan. A mennyiség lenyomta a minőséget. Mp44,Ta-153,U-XXI. osztály,Go-225,éjjellátó, rakétatechnológia,stb...azért kívülállóként megnéztem volna h mekkora verseny folyt amcsi és szovjet részről h a rakétatudósokért :D

Mindig is egy ilyen Daft Punk sisakra vágytam. Most végre tudom, hogyan csinálhatok egyet. :)
Lazarus | 2010.07.26. 23:28:31Duft Punkék elég elvont fazonok, csupán 1-2 régi fotó található róluk arcal. Szatyorral a fejükön mentek TV interjúra aztán kitalálták maguknak ezeket a sisakokat amikkel hajlandóak azonosulni :]
fan made, félig sem hivatalos sisakokat lehet venni eBayen aranyáron. Biztos vagyok benne hogy a sorozatgyártásba nem egyeznének bele.

Piggy domino
Nusihusi | 2010.07.22. 21:17:05Ez van, ha unatkoznak a munkahelyen;)

I Will Survive in Auschwitz
Egy zsidó származású ausztrál nő családjával Gloria Gaynor dalára ropja a haláltábor előtt.
Sokan kegyeletsértésnek tartják a videót.lokko | 2010.07.20. 12:43:45ettől valamiért nem tört rám a zsidózhatnék ... pedig azt hittem rámfog ... de nem ...

Új feltörekvő egyéniség a bulik környékén :)
csildi | 2010.08.09. 09:56:32Gyerekek, ez nyomott valamit abuli elott. :D

A blues és a rap az Erő sötét trolololdala
Soretal | 2010.07.05. 18:52:15Azért faszán jül kijön a kép a hanggal :D

Oscar, a bionikus műlábakat kapott cica
Nas | 2010.07.06. 21:58:42Fejlesztések vannak. Csak általában utólag kiderül, hogy nem elég nagy a szakítószilárdsága, stb. az anyagnak. Persze minden implantnak más követelményeknek kell megfelelnie. Más tulajdonságú anyag kell a hallócsontocskák pótlásához, és más egy combnyaktörés után beültetett protézishez...Műanyagoknál az szokott lenni a baj, hogy nem elég inertek, illetve gyorsan elöregednek.
"miért kell mindenkinek elmondani, hogy nem kell mindent teljesen komolyan venni? mit kell ennyit háborogni azon a plüssön? akkor most így utólag megint mondom, hogy cinkelés volt. nem utólag volt cinkelés, csak utólag mondom"
Azért, mert írásban nem érvényesül a hangsúly, a taglejtés és a mimika, amit élő beszédben automatikusan hozzáteszel egy-egy mondathoz, és amit a másik ember automatikusan értelmez (erre vagyunk "ráállva", mert ez a természetes kommunikációs út, nem szövegek értelmezése). Ezért írásban sokkal körültekintőbben, pontosabban kell fogalmazni, hogy ne legyen félreérthető, amit mondani akarsz, és a kívánt hatást érd el vele...
Amúgy meg hogy konkrétan itt miért kell elmondani, az nagyon egyszerű: az (általában csak önmaguk szerint) "viccesen csipkelődők" között túl sok a balfasz és a provokátor, és már allergiásak vagyunk erre...

Stage diving fail :)

A mai postokat nézve egy aktuális kis dalocska: Minden férfi köcsög - avagy a befordult fapinák önvigasztaló éneke.
Su | 2010.06.30. 11:16:40akartam írni, hogy dehogynem, jó nagy masztipartikat, de elgondolkodtam a témán. ha masztiznának, ismernék az igényeiket, ha ismernék az igényeiket, meg is tudnák szerezni azt aki mindezt kielégíti. aki viszont nem ismeri az igényeit, az csak várja a csodát és a herceget a paripán, így érthető, hogy felmerül benne a köcsög jelző, ha ez esetleg sehonnan sem érkezik, csak időnként néhány júzer, amelyik "használat után eldobandó" feliratot olvas a delikvensek homlokán(biztos oda tapasztja az óvszer csomagolását).









