
Na így kell egy előtetőt lebontani jól. ;)
(A sofőr, Mickey Miller és 10 éves fia sértetlenűl megúszták a balesetet.) :)
Évike és a terhes tücsök.

Marc Playle - Guitar Idol 2008
A huszonkét éves Marc bal alkar nélkül született, nyolc éve gitározik és segítségére van a bal könyökére szerelt, pengetőt tartó toldalék. A tehetségkutatón 750 versenyzőből a legjobb tizenkét gitáros közé jutott, és ugyan nem ő nyert (a győztes a brazil Gustavo Guerra lett), egyáltalán nem keseredett el, készíti első lemezét és azt vallja:
"A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia".
Egy másik videó tőle. Itt pedig Steve Vai egyik legszebb és legismertebb számát gitározza: For the Love of God.7sleeper | 2008.08.11. 07:36:55"A fogyatékosságnak semmit sem kell befolyásolnia".
ezel azért vitatkoznék. négykezes zongoradarabnál 3 mínusszal indul. :-)
amúgy ha mindkét keze ép lenne, biztos, hogy rosszabbul gitározna.
ha egyáltalán.

Vicces magyar zenekarnevek - ha van olyan bolond nevű banda, ami nincs a listában, beírhatnátok a kommentekbe, de akár azt is, ha van valami jó ötletetek egy új együttes nevéhez. :)
bungle: én ezeket az "érdekes" zenekarokat nem találtam a listában:
Gyermekláncfűrész
Jenőke holnap három éves
Jürgen és a fasírt
Lóg a ritmus
Mohó Sapiens
No de Jenő, halat késsel?
Öreg halász és a Fender
Palackozott disznósajt
Punk Panther
Spontán vetélés
Szőrös húsleves
Tarajos undormány
The pertő
Váratlan erekcióPiucca | 2009.08.31. 19:24:05The Pertő együttes
1970-71 (Orosháza)
Szólógitár-ének: Sólymos Sándor (Édesapám - az együttes nevének szellemi tulajdonosa - copyright)
Ritmusgitár-ének: Nagy Ernő
Basszusgitár-ének: Rubin Gábor
Keyboard: Balogh Balázs
Dob: Jámbor András

Alkeszoknak itt egy forradalmi újítás: az ehető martini. :)
Mondjuk mi ezt már tizensok éve kitaláltuk a sárgadinnyébe fecskendezett vodkával... ;)rezlavor | 2008.06.19. 10:54:39http://en.wikipedia.org/wiki/Molecular_gastronomy
http://www.youtube.com/watch?v=RhfDr0_VL1M
http://www.youtube.com/watch?v=TjfsgHY-1HQ
gasztronomia 2.0
Öt éves a világ legfiatalabb tetoválóművésze. Emilie Darrigade egy szépen kidolgozott méhecskét és egy babérkoszorút színezett ki apja alkarjára egy neves tetoválószalonban. A kislány egyébként már a következő mintát is megrajzolta, amit tetoválni akar - egy lángoló koponyát.three.d | 2008.06.18. 19:52:46Ekkora hülyeséget is rég hallottam. Gondolom te csak képen láttál még tetoválást azért hasonlítod a 3 évesek kifestőkönyvéhez!

2008. szeptember 30. - Dexter 3. évad!!!
Jó kis kampány! :)bungle | 2013.07.08. 13:57:07Újból csak Yvonne Strahovski miatt... :)
www.yvonne-strahovski.eu/gallery/wp-content/uploads/2011/12/Yvonne-Strahovski-SoBe-LifeWater-027.jpg
Gumiasztal inkontinencia zavarokkal küzdőknek... A legtöbben max 2 éves korunkig játsszák ezt a játékot a babaágyon, de van aki sose tudja megunni!mumus | 2008.06.15. 14:56:49Nekunk a trambulin benne volt az edzestervunkben is ,ez egy regi kommunista trambulin volt olyan 10x 15 m bazinagy ,amugy, na most 2 birkozotars felallt a ket vegere es elkezdtek ugralni,nekunk meg le kellett teperni egymast haverral a padlora,akinek sikerult az pihenhetett akinek nem az 40 fekvotamasz,marhajol fejleszti a mozgaskoordinaciot...csak ennyit akartam,kosz :P

Valaki eszik egy szendvicset, miközben nézi, ahogy valaki eszik egy szendvicset, miközben nézi, hogy valaki eszik egy szendvicset, miközben...
Ti is egyetek szendvicset, miközben néziket. Jó étvágyat!
Egész évben használható, 14.000 m2-es fedett golfpálya épül Hollandiában.
Csak hogy ne kelljen hason fekve átvészelni a vihart. ;)szpet | 2008.06.10. 21:39:35Pont ilyen tetőszerkezetet kerestem a mapomhoz.
Köszi sok ötletet adott a poszt. =)










Mindjárt módosítom a linket.