
Hoffmann Rózsa: aki szegény, másszon fel fél lábbal a Himalájára!

Nem szívbajos (1:30-tól jön a lényeg)
Randal Graves | 2012.12.28. 13:33:11és azt oda le teszi? Mégis csak ülj le :D
A dudát baszkodja, van is rá szükség.
Jó kis gép ez. Tetszik a hangja is. Hiányzik a fazék. Majd ha felébred a téli álmából, akkor én is csapatok. (de nem így) :)
Arra nem is gondoltatok, hogy innen jött a srác? http://www.youtube.com/watch?v=4phFYiMGCIY
ő meg csak néz, hogy mindenki noob, és nem használják ki az úttestet. :D

Effing Worms - Xmas
A féreg visszatért - és felzabál mindent karácsony alkalmából!AVIREX | 2012.12.15. 15:21:22A repülő Mikuk csipogása haláli :DDD

Mai bünti: Dj Seherezade & MindControl feat. Benigna - Feel You (Radio Edit)
„Ratings have been disabled for this video.” Vajon miért? ;)
Hogyan készül a baba :)
Szancso | 2012.12.14. 18:09:10Én másik bemeneti nyílást választottam,az is eredményes volt.De lehet hogy az már elavult. :)

M4SONIC - Virus
Kapcsolótábla két kézre ;)
Akinek ez a zenei stílus nem annyira jön be, itt egy hasonló „négyzet tapicskálós játék”: Joe Satriani Midnight c. száma az iPad-es GeoSynth alkalmazáson előadva.Nusihusi | 2012.12.14. 21:46:09Nekem nagyon tetszett:)

Oblivion
Tom Cruise a szétbombázott Föld egyik utolsó lakóját, a megfigyelőrobotokat javítgató Jack Harpert alakítja, akinek egyszerre szakad a nyakába egy rakás gonosz űrlény, a Morgan Freeman-vezette titkos ellenállás és egy hibernációból felébredt bombázó (Olga Kurylenko).
Magyarországi premier: 2013. április 18.bungle | 2013.04.10. 22:21:59Szépen összelopk... izé... gyúrták a filmet több másikból. De Tomiból kicsit sok volt. ;)
A szovjet játéktermek gépcsodái - bedobod a 15 kopejkást, és a Морской бой tengeri csatáiban bicikliláncon mennek a hajók (böngészőben játszható).Szancso | 2012.12.14. 18:31:38Ez még a "trükkös Iván" előtti időkből származhat. ;)

Nem láttak még láthatatlan embert! 8-)
Dawe | 2012.12.14. 09:07:49Elég sok a júdeai és a retardált a képen :D

Az indiai Fehér Gandalf. Vajon megállítja a vonatot?
Mamicska | 2012.12.14. 18:11:32Ott külön szakosodott iparág a mosoda. Nem egyénileg mosnak, hanem a mosodások hétről-hétre körbe járják a saját területüket, összeszedik a ruhákat fillérekért kimossák és vissza is szállítják. ja és nem ám zanussi, meg energomat mosógéppel, hanem egy nagy terület tele van medencével és kézzel vízben és a mi mosószappanunkhoz hasonló lúgos szappannal mosnak.










Bizonyos országokban presztízs ha valaki egy egyetemen taníthat, Magyarországon viszont az "aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja" és az uram-bátyám elv érvényesül. Nagyon elkeseredtem mikor láttam, hogy nyugaton a diákok mennyivel felkészültebben jönnek ki a felsőoktatásból, pedig se nem okosabbak se nem hülyébbek mint a magyarok, csak sokkal jobban működik az oktatás.
Az ún. röghöz kötés alapvetően nem rossz gondolat. Az, hogy bizonyos emberek a felsőoktatásban tanulnak, az egy befektetés az ország részéről, befektetni pedig csak olyanba érdemes ami megtérül. Értem mi nem tetszik ebben a mostani diákoknak, viszont ha valaki nyugatra megy akkor például Angliában kezdő mérnöki fizetésből ha meghúzza magát az ember, akkor egy év alatt visszafizeti a hitelt, két év alatt pedig nagyon kényelmesen. Ingyen ebéd nincs, ez nem ártana már megtanulni.
A tandíjjal kapcsolatban talán az lehetne egy kompromisszumos javaslat, hogy az állam fizeti az iskola elvégzéséhez szükséges ideig, aztán ha valaki ismétel, vagy bukdácsol, akkor onnantól ketyeg a taxióra.