
Zoltan! *pop pop*
Én kíváncsi vagyok arra, milyen lehet amikor elesik?ismeretlen | 2012.12.28. 07:30:17Pont tegnap volt ez a film a tévében. NA mondjuk nem fogom még egyszer megnézni az is biztos.
Szórakoztasd a barátnőd jól.
dari3167 | 2012.12.24. 13:33:34Oltári jó arc a fickó!

Ömlesztett sajt. Azért nem állati jó, mert nem jó!
Az ömlesztett sajtért meg bocs, de ez jutott eszembe.Ctx Twin | 2012.12.22. 12:14:50Mindig a megvajazott felére :)

Vicceskedés a világvégével
Szancso | 2012.12.22. 09:49:53http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G0zf7EWZET0
:DD

Agyakat digitalizálna Ray Kurzweil, a Google új főmérnöke

Ha már nem megy a szex, be kell rúgni? ;)
Kelly416 | 2012.12.20. 20:46:07Tipp, hogy mi az eredeti kép a hanghoz? Köszi előre is.

Down-kóros kisgyerek és egy labrador barátsága
+ bonus hír: A kutyakölyök szaga mentette meg a Down-os fiútkicsicece | 2012.12.21. 06:05:59Bárcsak állatok lennének... Az a baj, hogy néhány ember nagyon ember.

Simon & Fartfunkel: Sound of Silence remix ;)
Tooni | 2012.12.20. 17:03:16A kedves diák segget csinált a kezéből :D

Hamarosan itt az év vége, így megjelentek a különböző videómegosztó oldalakon az idei év legnagyobb slágereiből készült megamixek ill. mashup-ok. Kommentbe jöhetnek az általatok talált zenék, videók is!

Szökés egy chicagoi börtönből
Tooni | 2012.12.21. 03:20:17Eltartott egy ideig megszámolni az emeleteket, mert le kellett vesse hozzá a cipőt (szandált) és a zoknit. Kellettek a számoláshoz a lábujjai is ^^ :P









