Csirkéknek szemüveg! Aki nem tudná: a csirkék nagyon szeretik a vért. Ha valamelyik megsérül, a többiek gyakorlatilag halálra csipkedik. Amerikában ezért a 1944-47-ben igyekeztek ezzel az egyszerű találmánnyal elejét venni az ilyen eseteknek. A szemüveg miatt a csirkék nem látták a vér színét így a megsérült társ komolyabb eséllyel maradt életben - az ebédig... A szemüveg ára 60 év alatt sokat változott. 1945-ben 100 db szemüveg 3 dollár volt. Ma 3 db (!) 1945-ben készült csirke okuláré 5-600 dollárt ér!Quito | 2012.12.27. 17:09:59Madaraknak fogsort!!
24x360 - fényfestés komolyabb szinten

Zulu, a szurikáta és Yakira, a gepárd kölyök karácsonyi lázban :)
Szancso | 2012.12.25. 20:09:34Manguszta parti christmas lázban,nagy a jó kedv minden nap,
Úszik a zulu a boldogságban,és a szép "Duma" simogat. ;):)

Soha nem látott felvétel került elő a „Fenyő” gyilkosságról! ;)
Karl | 2013.01.04. 20:24:38Látom ti sem értettetek ebből a videóból semmit...
A csávó elmondja hogy ő vette a telket és ő ültette a fákat elötte semmi sem volt itt,elmondja azt is hogy ez az év egyetlen része amikor lőnek valami élőre...
Mindössze látszatra ítéltek,gratulálok!

A Porsche újra gondolt a szegényekre és megteremtette a világ legnagyobb kültéri LED tévéjét, a C SEED 201-et. :)
maj-Charlie | 2012.12.27. 21:27:08basszus, a vaikán visszakérte a szökőkutat, csak nem hagyok ott egy ekkora lyukat :) majd rendelek hozzá időjárást is a NWO-tól meg némi porcelán-teflon nyakcsigolyát mert olyan q.magas :P

Silent Night :D

NA EZT MOST FEJEZZÉTEK BE DE AZONNAL!
Rejtő | 2012.12.24. 08:15:12ezt a szöveget olvasni kell?

Emlékeztek még az omegle.com oldalra? Éveket kellett várni, hogy megérkezzen a magyar változata is.
.::JunKieEQ::. | 2012.12.24. 00:45:29Na elmész te a .... Kis Jézusé' oszt Betlehemezel vele a ..... :P :DDD
Ez fájt... :DDDD

The Spirit of Christmas
cyriak volt oly' kedves és gondolt ránk az ünnepek alkalmából!
Karos szék ;)
KillHates | 2012.12.23. 11:13:01Mi van akkor amikor az emberünk a kocsi alatt bütyköl és véletlenül megnyomja az szék emelőgombját? Vagy egyszerűen valami zárlatos lesz a vezérlésében.... És jó odanyomja a szerelő képét a nem kicsit langyos katalizátornak!
Lehet majd vonyítani a kollégáknak :D









