
Szeged Time Lapse 2012 - gyönyörű, Szeged nevezetességeit bemutató time-lapse videó
lvd | 2012.12.31. 16:33:51Szép város Szeged, örülök, hogy itt élhetek (mellette). A Szőke Tisza hajót viszont iszonyatosan sajnálom, kapzsi vaskereskedők karmaiba került... :(
Lapáton szállni élvezet
Gyorsabban száll, mint a képzelet... ;)Botos Vendel | 2012.12.30. 17:52:24há elégé szerencséje van me ismert, mek vele vot a kamera különben a tesoim széjekapták VÓNA!!!4444

„Menj innen! Itt én szoktam csövezni!”

A maja templom nem élte túl a világvégét - gratulálok a sok ostobenkónak!
Tooni | 2012.12.30. 02:04:21Ha Maja a holnap tegnap-ja
tedd e szép emléket a templomba
nehogy szomorúan gondolj a múltadra
tégy még egy csomót a madzagodra...

No Surprise Exercise - csak hogy lemozogjátok a sok bejglit! ;)
zola2000 | 2013.01.21. 20:23:29Bocsi, nem figyeltem.

Egyre növekszik az otthoni 3D-nyomtatás piaca, és ezzel együtt egyre furcsább, egyre ijesztőbb opciók is megnyílnak. Szerintetek jó ötlet, hogy lassan már otthon is nyomtathatunk lőfegyvert?
Wiki Weapon Project (A nonprofit, collaborative project to create freely abailable plans for 3D printable guns)Tooni | 2014.06.04. 01:01:54http://index.hu/tech/2014/06/03/hasznalhatatlanok_a_nyomtatott_pisztolyok/
Ki hitte volna?

Pingvinek szép zenével
hawkeye | 2012.12.29. 16:17:35...megjeleníteni...
Bocs!

Néhány tánc tipp kezdő bulizóknak :D
Markuss | 2012.12.29. 00:21:11:DDD ruszkik űber alles, hogy tud már füstölni a "úr" bakker...

Szétrobbant egy cápákkal teli akvárium egy sanghaji plázában
Szétesett egy 33 tonnás akvárium egy sanghaji bevásárlóközpontban. A szétrobbanó akvárium üvegdarabjai tizenöt embert sebesítettek meg, miközben élő cápák estek rájuk.winampista | 2012.12.28. 11:44:14Újra forgat Jackie Chan?

Vass Veronika feat. MC DC - Bejgli song
Árnyangyal | 2012.12.28. 08:45:07Bocsánat, helyesen: "...muzikálisabban vernyákol..." :)









