
Mindenáron serpenyőbe akar kerülni? ;)
bungle | 2013.01.08. 14:55:15Alkesz varjú: www.liveleak.com/view?i=80c_1357599491 :D
Érdeklődés a fitness iránt :)

Mr Klausz - Visszatértem
De minek?AVIREX | 2013.01.08. 15:28:33Ezt úgy mondaná a 'Mester': Miskószmokiboki :DDDDDDDDDD

25 perces videótúra az ISS-en, Sunita Williams-el
winben | 2013.01.08. 21:58:57Mint ahogy a Win8 sem annyira stabil, mint a Win7 vagy az XP...
Amúgy meg a cikk nem a jelen korról beszélt, hanem a 40 évvel ezelőtti dolgokról. :)

A Nemzetközi Űrállomás kamerája rögzítette azt a felvételt, melyen egy azonosítatlan repülő tárgy hihetetlen gyorsasággal mozog.
közlegény | 2013.01.08. 01:41:09a galacsinok támadása

Lelepleződött a Wikipedia legnagyobb átverése
A fiktív portugál-indiai háborúról szóló szócikk öt évig hülyítette a világot, könyvben is megjelent.Inhouse | 2013.01.07. 15:34:42Hát igen, ez is egy megoldás... :)

Feladat: Soroljon fel legalább három lehetséges flex felhasználási módot!
7sleeper | 2013.01.06. 18:29:53hurkát, kolbászt, pecsenyét, úgy általában malacságokat, komatálban nem kérnék a bácsiéktól
ellenben:
azt a jóféle PÁLINKÁT! :-DD

Melyik barom építette lejtőre a házat? ;)
+ bonus videó: Bortúra... izé.. tortúra!
Catmoji
Macska, macskák, sok macska, még több macska, MACSKAAAaaarrrggghhh...Cableguy | 2013.01.05. 15:42:23Kínai elvitelre? :)

Ruszki ultra csajok
ismeretlen | 2013.01.08. 07:37:57De ki nem szarja le, hogy mi a nevük az ilyen barmoknak? Tök mindegy hogy hool vagy ultra, vagy hogy becézik magukat. Barmok és kész. Eleve összebunyózni azért mert utáljuk egymást, mert a másik más csapat drukkere (tudom ez mélyen gyökerezik az ilyen barmokban, nem a fociról szól, olyan mint régen ahogy a németek-franciák-angolok háborúztak egymással állandóan. Csak akkor hagyják ki belőle a focit. Vagy nekem mindegy, mert így sem úgy sem szeretem a focit.)
Korrekt box? tényleg? A korrekt box az, amikor valaki, ha ledől a földre, ott hagyom. Az állat meg az, aki a földön fekvő embert üti, rúgja, tapos a fején. (még mindig és sose fogom megérteni, hogy miért kell valaki fejét rugdosni, belehalhat szerencsétlen) Szóval én az ilyenen helyből lobotómát hajtanék végre, többet legalább nem viselkedne így. Az ilyen ember ne csináljon gyereket, ne éljen normális emberek között.









