
Hol a vége?
bandee1219 | 2007.12.18. 14:22:22Elég komoly, helye lenne a Bébzben is az tuti!
Ez az oldal sok kérdést vet fel bennem! Melegek hogy kérik meg egymás kezét? "Leszel a feleségem, Józsi?" Államtitkároknak van kedvezmény?
Lilu__cica | 2007.12.18. 19:24:50Kezdő Lap. Két szóban!

Elképesztő melltartók
bandee1219 | 2007.12.08. 20:30:48Ezeknél nekem is, ez mind elég fos.

Modern kandallók, tűzhelyek...

Melyik európai ország fővárosa Budapest?
Nehéz a kérdés... egy amerikai szöszinek! XDbungle | 2008.10.12. 00:36:59Spion0025, ez már volt.

Most akkor melyik az eleje és a vége?
bandee1219 | 2007.11.29. 20:39:34Az a szar, ha vitavan, hogy merre menjenek.
A Star Wars világának igen népes rajongói tábora van, és a téma iránti rajongásáról adott tanúbizonyságot Fresli János (Soccer) is. Az AT-AT lépegető nem az első ilyen kaliberű alkotása és információim szerint egyáltalán nem az utolsó. Ugyanis elkészült már egy igen méretes TIE Fighter, és tervbe van véve egy a Mátrix trilógiából jól ismert őrszem is. A kapcsolat a gépek között nem a témában keresendő, hanem a különleges megoldásokban. A TIE Fighter még nem képes mozgásra, de az AT-AT már igen és az őrszem még bonyolultabb aktivitásra lesz képes. A további szófordulatok elkerülése érdekében inkább ugorjunk is neki a munkamenet áttekintésének. A cikk végén egy exkluzív video anyagot is láthattok, melyet Joy készített!Sztiki | 2007.11.21. 20:45:52
A készítő itt képekkel illusztrálva, részletesen leírja hogy rakta össze a modot.
http://www.radikalmod.hu/index.php?p=13&bid=247&asc=1&h=0&m=10
emellett még egy korábban készített TIE Interceptor elkészítése is le van ott írva.

A Nagy Magyar Da Vinci Kód! :D
Levélben jött:Tisztelt Cím! 1998 május: kibocsájtásra került a 200 Ft-os papírpénz. Elhitették majdnem mindenkivel, hogy a rajta látható személy Károly Robert, pedig köszönő viszonyban sincs vele. Annyira nincsennek köszönő viszonyban, hogy a 200 Ft-oson látható személy, ma létező, magyar állampolgár - mondhatnánk, bármikor szembe találkozhatna vele bárki az utcán - és ami a lényeg, nem véletlen hasonlóságról van itt szó.... Amennyiben érdekli Önöket ezen illető, egy nagyon komoly ajánlat ellenében tudunk segíteni, mely tartalmaz: vezetéknév, keresztnév és egy napközbeni elérhetőségi címet. Természetesen rengeteg kérdés merül fel: miként jöhetett létre ez a bizonyos arcképcsere..... milyen kapcsolati háló szükséges bel és közel-távol külföldön, estleg a földgolyó másik oldalára is kiterjedhet..... (mekkora a királyi birodalom, miket engedhet meg magának napjaink királya), egészen véletlenül találkozhatott a politikai élet jelentős szereplőivel.....(milyen befolyással rendelkezhet egy mai király). Most még ne rohanjunk ennyire előre, ezen kérdésekről majd később, egy megfelelő ajánlat esetén esetleg megállapodhatunk...Petra79 | 2008.04.19. 21:44:34Na jó bevallom.Az apám az.A pecót meg most vettük a hegyen.Az 2 kisgyerek meg a lányom meg a fiam.

Praktikus (és környezetbarát?) melltartó Japánból ;)
Balázs | 2007.11.08. 17:03:43a nőről kajálásnak több értelme van
Mosolyogj, itt a Nicoteeth.
Az első fogkrém, mely dohánykivonatot és nikotint tartalmaz. Minden fogmosás elősegíti a fogínyek sorvadását, a fogkő termelődését, és a fogak kihullását. A fogzománcot pedig a sárga és a szürke csodás árnyalataira festi. Mindezeken túl a régi cigarettacsikkek illatát is megkapod - és mosolyod egyszerűen ellenállhatatlan lesz!Nico_71 | 2007.11.08. 14:56:12Ellopták a nevem. :-((((









