
Ahogy Kern András mondaná: Elfogtunk egy levelet! ;D
" Ezúton tájékoztatom Önt és kollégáit ..., hogy 2012 július 10.-én feljelentést teszek önök ellen a Nemzeti Nyomozó Irodánál ... bűnszervezetben sorozatosan ill. folytatólagosan elkövetett csalás és kontárkodás megalapozott gyanújával.
... az önök által oktatott és kutatott modern fizika a kezdő betűjétől az utolsóig egy perfekt áltudomány, így az elmúlt 8 évben ennek tudatában jogtalanul vették fel a tudományos kutatóknak és a főiskolai, egyetemi tanároknak járó fizetésüket.
Nem foglalkoztak érdemben az atomok és a részecskék valós fizikáját 8 számjegy pontossággal leíró tanulmányommal, és tovább folytatták az áltudományos elméleteik oktatását, demagóg népszerűsítést és az azokban foglalt - általam megcáfolt - feltételezések kutatását, ezáltal érdemtelenné téve magukat a tudományos életben való részvételre...Fekete Gábor, Kiskőrös"
További jó csemegézést kívánok az úr honlapján, amíg "kamulátogatóként" ki nem lesztek TILTVA! :D
Mítoszok és hazugságok a román történelemben
Egy román történész a román történelemoktatás hazugságaival szembesít és gyakorlatilag bebizonyítja, hogy a középkori és az újkori román történelmet azért találták ki, hogy legitimálja Erdély elfoglalását.
A román történelemoktatásban olyan hasugságok vannak beleépítve, minthogy Erdély középkori román állam volt román nemesekkel, illetve hogy a törökök ellen egységes román nemzeti front létezett, ami a román történelemoktatást a science-fiction szintjére helyezi.Revanor | 2012.11.06. 21:58:52Ugyanez megvan a magyar történelemoktatásban is, pláne manapság, hogy egyre erősödik ez az őrült "Kurucos" vonal...

7 ok, amiért nincs barátnőm - íme a válaszok a múlt heti cikkre
Nope | 2012.11.01. 02:54:43Az "intelligencia" nem tanulható, de sok minden amivel keverik azonban tényleg fejleszthető. Ilyen az előbb említett lexikális tudás, illetve az illem. És akkor még bele sem bonyolódtunk az IQ vs. EQ(EI) dologba! :P Utóbbi az égvilágon semmivel sem fejleszthető, az ember vagy rendelkezik vele, vagy nem.
Amúgy nekem marha gyanús, hogy az ilyen cikkekre véleményt nyilvánító emberek mindig a kivételbe sorolják magukat, akikre a felsoroltak nem vonatkoznak ... valahol kilóg a lóláb! :D

A napokban létrejött Hollywood eddigi talán legnagyobb üzlete: a Disney megvásárolta a LucasFilm-et $4.05 milliárd értékben, amit a Disney készpénzben és részvényekben fizetett ki. Ebben a csomagban benne van a hat Star Wars film, az Indiana Jones filmek, az Industrial Lights and Magic, a Skywalker Sound, a LucasArts és a teljes Star Wars reklámjog - egyszóval minden, ami Star Wars. Annak ellenére, hogy Geroge Lucas többször is kijelentette, hogy nem folytatja a sorozatot, és részéről a film 6 részből áll, a Disney már most kijelentette, hogy készül a Star Wars Episode 7, mely már 2015-ben a mozikba fog kerülni, addig pedig több SW sorozat is meg fog jelenni.
Ti mit szóltok a felvásárláshoz? Milyen Star Wars folytatást látnátok szívesen?
Hír a Film Izén
Angol cikkTooni | 2013.01.09. 00:32:53Meghallgatások az új Csillagok háborúja szerepeire
http://www.youtube.com/watch?v=rGNdPEbYy3I
:D

780 ezer dollárt ért a brazil lány szüzessége
Indult egy hasonló aukció egy férfi szüzességéért is, ám ott a végösszeg csupán 3000 dollár lett, ami jóval kevesebb, mint amennyiért a 20 éves lány szüzessége kelt el.termi-nator | 2012.11.02. 00:53:40ennyi pénzért a szemét is kicserélhette volna (a szerencsés licitáló)

7 ok, amiért nincs barátnőm
„6. Internet…na, az egy igazi pöcegödör. Lássuk csak, körülbelül 60%-ban olyan nők regisztrálnak, akiknek az életben is alig van esélyük párt találni. 20%-ban masszőrlányok vagy prostik, 10%-ban totális agyhalottak, beképzeltek és önimádók. 10%-ban lehetnek azok a lányok, akikkel érdemes foglalkozni, de mivel az összes regisztrált férfi a kegyeiket keresi, ezért alig van esély a kommunikációra. Többnyire áldozatul esnek valami jóképű lyukvadásznak, és a rossz tapasztalatok miatt törlik magukat.”bungle | 2013.02.24. 13:18:46http://velvet.hu/blogok/randi/2013/02/23/kurvatol_meg_nem_kaptam_nemi_bajt_baratnotol_ketszer_is/

A japán Foton olyan szoftvert fejlesztett, amivel 4K videót (4096x2160) lehet retusálni, mintha egy állóképet photoshopolnánk.
Szobabicikli | 2012.10.20. 12:49:05Értem én, de mindegy, a fenti modell így is úgy is szép...photof*ckolnám így is úgy is. ;D

Világrekord: 86 év szex nélkül, majd 2 gyerek
Ramjeet Raghav már akkor rekorderré vált, amikor megszületett első gyermeke. Akkor 92 éves volt, mostanra pedig már a 96-ot is betöltötte, és született még egy gyereke, még egy kisfiú.7sleeper | 2012.10.21. 23:20:34azért ez double penetration volt minden bizonnyal
a vén fószernak (nincs az annyi, amennyinek mondja magát, vagy mondják róla)
ez ránézésre trouble penetration volt

A kormány becslése szerint 700 ezer, a Jobbik szerint egymillió hektár föld is külföldiek (osztrákok, németek, hollandok) tulajdonában vagy művelésében lehet, ami a hazai szántóföldek akár 20 százalékát is érintheti. Most az új földtörvény tervezetével felderíttetnék a külföldi "fantomtulajdonosokat", akik az elmúlt két évtizedben vették használatba a területeket.
Szerintetek sikerül fényt deríteni ezekre a zsebszerződésekre és kiszorítani a külföldieket a magyar termőföldekről?Mec | 2012.10.16. 18:11:17Tudnék is tippet adni, merre kell kezdeni a keresést. Jó pár embernek lett hirtelen új autó, lakásfelújítás és egyebek a "haszontalan" aranykoronákból. Más kérdés, hogy ezek valószínű sosem hasznosították volna a területeket, erdőket.

This Land Is Mine (Ez a föld az enyém) - Nina Paley animációja a területről, amit neveznek Izraelnek, Palesztinának, Kánaánnak, Levantének.
lowrider | 2012.10.16. 15:18:55Szó sincs róla.










Egy Xenon atom a "felfedezett Higgs-bozon"
2012. július 4.-én Joe Incandela, a cerni CMS-kísérlet vezetője bejelentette, hogy a 2011-ben és 2012-ben gyűjtött adatokat elemezve rátaláltak Higgs-bozonjára, melynek a tömege 130-133 proton tömegre tehető. Szerintem nem kellett volna elkapkodni ezt a bejelentést. Meg kellett volna nézni előtte, hogy melyik atomnak 130-133 proton tömeg a tömege. Ha így tettek volna, akkor rájöhettek volna arra, hogy a proton nyalábok nem egy Higgs-bozont, hanem egy Xenon atomot fociztak be a detektorba.
Hogyan kerülnek a Xenon atomok az LHC-be? Nagyon egyszerű. A levegő 78%-a Oxigénből, 21%-a Nitrogénből, és a maradék 1% Neonból, Kriptonból és Xenonból tevődik össze, mégpedig oly módon, hogy a levegő atomjaiból minden 11 500 000-dik atom Xenon atom. A {Wikipédián} utána nézhetsz ennek. Az LHC-ben nem egy légüres tér van, hanem egy légritkított tér, melynek a nyomása P = 10-7Pa = 10-7N/m2.