
Hódítanak a kamuportálok
Migránsok, Putyin, elhallgatott igazság, gonosz gyógyszerlobbi és lélekemelő idézetek. Az álhírportálok tömegével szabadítják az olvasókra a lopott és ellenőrizhetetlen eredetű cikkeket, miközben a készítők állítása szerint néhányan „szerkesztik” a honlapot, hobbiból.komcsi | 2016.02.29. 11:25:54Én nagyon jól szórakozom rajtuk. Főleg hogy még írni se tudnak helyesen, ráadásul mintha fogalmazás gátlót szednének.
Évi 75 milliós álommunka, és mégsem kell senkinek
Új-Zéland Északi-szigetén keres társat az egyik háziorvos évi 190 ezer angol font fizetéssel, három hónap fizetett szabadsággal, ráadásul hétvégén és éjszaka sem kell dolgozni.közlegény | 2016.02.26. 19:29:26egy jól képzett orvos bárhol a világon talál állást, válogathat a lehetőségek közül. Valaki szeret vidéken élni, valaki nem. Itt Mo-n is gond lesz (van) a vidéki praxisok betöltésével, és az sem egészében a pénzen múlik. A Miért éppen Alaszka sorozat is hasonló témát dolgoz fel, és a faszi folyamatosan nyavalyog benne, ok, tudom ez csak egy sorozat.
(spolier: a sorozat végére nem marad Alaszkában, visszautazik NY-ba.)

Szabadnapos baba 2. rész ;)
bungle | 2016.02.17. 12:14:17Csak nem az épületmászó (elsősorban őrült orosz, ukrán) fiatalok babérjaira tör? ;)

Így nem szabad fel- ill. lepakolni!
cila | 2015.12.24. 11:13:34Filmezi és röhögi...
Ilyesmiknek nem szabadna megtörténnie.
Kis gyárban dolgozom. Nálunk a jelszó ez: "Nem hajt a tatár. Megállunk. Gondolkozunk. S csak azután csekeszünk."

Játszószoba felnőtteknek ;)
Nusihusi | 2015.10.04. 22:47:30Hogy nekidobta a labdát a kamerának:D
A Facebookon megjelentek az első „szabadon nézelődős”, 360 fokban forgatható videók, és az új funkciót egy Star Wars kisfilm mutatja be.
Az elhízás és fogyás rekordere: 450 kg-ra hízott, majd 365 kg-tól szabadult meg
Philo | 2015.08.23. 12:04:21Nagyon gusztustalan. Ostoba, hogy így elhagyta magát. Ő sem fog valószínűleg 50 évig élni...

Mikor apás napok vannak... :D

Tűzoltók fociznak :D
vadonka | 2015.08.11. 18:53:13Tőlük nem sajnálom. Az életünket menthetik meg ha egyszer úgy adódik, ennyi simán jár nekik. Amikor valaki 2 naponta leereszt és újra feltölt egy 40000 literes medencét otthon mert picit koszos a víz na ott már azért másképp vélekedek...

A szabadtüdős merülés bajnokjelöltjei :)
Nusihusi | 2015.08.05. 00:13:55Mélytengeri búvárok:)









