
Félmilliós fizetésre számítanak a gólyák a Corvinus közgáz szakán diplomázás után
Szerintetek az alkohol beszélt belőlük, vagy tényleg illúziókban élnek?khristian | 2017.02.17. 18:09:06A szeretnék szó sok mindent elárul. Nem mindegy, hogy valaki szeretne vagy akar valamit.
Fiatalok reakciója a régi Daft Punk számokra.

Tudod mi történik egy iMac-el ha egy ipari égetőcső elé rakod?
Ugyanaz, mint minden mással, csak ez marhára látványos.
Büntizé, mert megérdemlitek
Egyébként kész, ettől a számtól kiégtem. Figyeljétek a dalszöveget!
„Vajon nekem üzensz vagy az exednek?
Mennyit érnek a hashtagek?
Engem nem zavar, ha nyilvánosan elszenvedem,
A ciki feliratos képek az életem.
A közös szelfik hova lettek?
A barátnőim hülyének néznek.
15 perce voltál fennt,
De az illatom csak neked ment.”cila | 2016.12.25. 13:23:17Micsoda bla-bla szöveg? Ilyet, mindenki tud. Például:
Dáváj Lajka!, kutya fajta.
MegLÁJKOLLAK. Plusz a Karma!
Az se baj, ha nem akarsz ma.
Szabad az Űr, kilőnélek.
ha űrhajók megnőnének,
és a zégbe felmennének,
otta zégben jól élnének,... stb.

A finn Got Talen-tet az a fickó nyerte meg, aki a kezével pukizva adott elő egy John Lennon számot
khristian | 2016.12.13. 19:57:14zsűri de megjátsza, hogy tetszik neki.

Japánban a tészta reklám sem hétköznapi

John Lewis idei karácsonyi reklámja a kutyák számára olyan, mint nekünk egy Bíró Ica videó

A Dekkoltás - Új Egység című száma zeneileg nem a legjobb, de a szövegre érdemes odafigyelni
cila | 2016.10.19. 18:15:37Nem szeretem egyik műfajt se igazán, de felismerem, hogy hangot ad az elégedetlenségnek. Ez jó.
Közös koncert? (Majd megbeszélik ők). Szerintem jól ráéreztél az egyhúrra pengésre.
Külföldről be-be-kacsintgatva, érdeklődve, tájékozódni próválván a médián keresztül mi történik az Anyaországban, úgy látom, hogy nem értem:
Legfontosabb a parlamenti (parlagi) vita-csata; Legyen tűntetés; Vagy ne legyen; Fütyűljünk...
Arról nem hallok egy szót se a TV-ben, hogy, mondjuk a (nem bevándorolt) hajléktalan munkanélküliek akik ... hányan is vannak, tudja-e a Tisztel Ház? Nyakukon a tél. Mi lesz velük?
Már késő visszamenni az Óvodába, hogy megtanulják, hogyan kell a dud(m)át fújni:
"ker-tek a-latt a kis bá-rány majd meg fagy".

Vannak sofőrök, akik számára nincs lehetetlen
szomi1 | 2016.10.12. 08:26:37Később biztos bántották szegényt :D

Trump és Clinton éneklik a Time of My Life című számot
Avagy, ennél már nem igazán lesz röhejesebb az amerikai elnökválasztás.hawkeye | 2016.10.11. 09:43:00
Kihagyták a tánckart!
A Gurchani Ballet még jobban feldobta volna....
:)









