
Mauricio Alejo képeiről nehéz eldönteni, hogy photoshop munkák, vagy a valóság

5 ujjal még a 6 húrt is nehéz lefogni
Ezen szerintem lehetetlen is játszani, legalábbis nekem.vadonka | 2018.02.19. 17:09:46Ezt baromságnak tartom. 2 gitáron eljátszik 2 ember azt heló. Ez mire jó? Nem is igazán hallik, hogy annyi értelme lenne annak a sok húrnak. Amúgy meg 15 éve Steve Vai különbet nyomott le spontán: https://www.youtube.com/watch?v=jY8wyKuLY2k
Bőröndbe pakolni mindig nehéz, de egy hidraulikus prés ebben is a segítségedre lehet

Van egy oldal, ahol megtapasztalhatod milyen diszlexiásnak lenni
sakos | 2018.01.12. 17:16:06Érdekes, hogy egy-két hosszabb szó kivételével az ugráló szöveg olvasása sem okoz komoly nehézséget. Sőt, segíti a szövegértést, mert azért jobban kell koncentrálni. Hosszabb távon viszont tényleg baromi fárasztó.

Dubajt még tűzijátékban nehéz űberelni
Persze könnyű úgy, hogy ha teli vannak lóvéval.akicker | 2018.01.03. 14:24:59"Persze könnyű úgy, hogy ha teli vannak lóvéval."
Az arab emberek úgy en bloc teli vannak lóvéval, csak egy tennivalójuk van az éleben, oda születni :D
Egyszer megkérdeztem egy odavalósit, hogy lehetnék én is arab. Azt mondta, hogy ha annyi pénzem van, mint Bill Gatesnek, akkor kaphatok vízumot 100 évre, de hogy arab sosem leszek, az tuti.
Na de tudjátok, hogy a lóvéval teli levő Dubajban miről kapta a nevét a képen látható magas épület? ;)

Az FSI hivatalosan is megállapította: a világ egyik legnehezebb nyelve a magyar
roberto | 2017.11.30. 19:27:18Az amerikaiak nagyja része nem is beszél idegen nyelvet. Ráadásul ha más nem anyanyelvi angollal beszél, akkor még gyorsabban beszél és még jobban elnyeli az amúgy is alig érthető mondanivalóját.

Elolvadsz a cukiságtól!
De komolyan, a vidrákkal barátkozó kölyökkutyánál nehezen találni cukibb dolgot.
Nehéz ellenállni, ha szólít a ritmus

Nehezebben lehet ennél gázabb PR videót készíteni
A kedvenc részem a Nokia 3310-essel való szeflizés.eMTé | 2017.08.09. 23:21:39"Rengete'en fotószkodnak, folyamatosan fotószkodnak ".... ha tényleg egy marketingkommunikációért felelős vezérigazgató-helyettes, akkor nyakig van a faecesben a nagybetűs marketing. Vagy mégsem, mert akikhez szól, azok még ennél is sokkal lejjebb vannak. Szép új világ, 500 szóval magyarul, a "hejesírás nemm számitt" :(

Nehezen hihető, de ez a videó tényleg teljes egészében számítógépes grafika









