
Hogy legyen egy kis relax

Legyek ura kísérlet
10, 11 és 12 év közötti fiút, 5 napra szülői felügyelet nélkül hagytak egy házban.Drayman | 2016.09.13. 22:10:16Tényleg nincs értelme ennek a kísérletnek..., van egy része a videónak, - amikor a sátrat rugdossák, és a srác beszalad a házba - , hogy a mikrofonos/kameraman ellép a srác útjából. Egyébként meg a kamera mozgáson/elhelyezésen/kezelésen is látszik, hogy nem rejtett felvétel. Megrendezett. Valszeg 2-3 nap után már sírnának anyuci után, nem tudnának mit kezdeni magukkal, ha tényleg magukra maradnának.
Ki legyen az év autóbusz- és trolibuszvezetője?
Cableguy | 2016.08.07. 13:44:37Vitézi Dávidkára szavaznék mint a következő év Buszsofőrje.

Na így kell autót mosni, hogy tiszta legyen!
hawkeye | 2016.08.02. 07:08:11
Há' most mé'? Ő így szokja.....

Csak pár felvétel, ahol nem sokon múlt, hogy halál legyen a vége
hawkeye | 2016.07.25. 11:23:41
Értem. Egy kis hazai. Mint mikor külföldön vagy, messze távol, már a térkép szélén billegve, amikor a kisváros főterén egy harsány, borízű hang, amitől még a galambok is felröppennek:
- Vazze, nézd már, a k anyját, de meglépném a buláját...!
Megtörtént... :)

Úgy érzem celeb lesz a gyerekből
Ha nincs probléma, hát csinál, hogy a kamerának legyen oka forogni.
A floppy ereje legyen veled

Miért ne igyál tejet?
Vagy, miért ne legyél vegán?
Hús kell, meg paleocsinta: így ártanak a kamudiéták
Csokoládé- vagy káposztaleves-diéta? Vega legyek vagy inkább paleózzak? Zsír vagy olivaolaj? Glutén- vagy a laktózmentes? Megannyi csodát ígérő módszer és forradalmi újítás cirkulál a fogyókúra- és az étrendpiacon: szinte minden napra jut valami, ami azt ígéri, hogy megváltoztatja az életünket, meggyógyít, és jobb emberré tesz. Szakemberek segítségével jártunk utána, hogyan különböztessük meg egymástól az átverést és a valóban bevált, egészséges módszereket.közlegény | 2016.05.01. 11:03:28macskatápot, nézd meg milyen szép fényes tőle a szőrük és milyen magasra ugranak :)

„Nekem ne mondja senki, hogy ne legyek kemény! Anyámmal élek, robogóval járok...” :D
SilAsh | 2016.04.16. 19:22:55Nem jött be a Gangamstájl.









