
Léghűtéses motoros ;)
Vagy csak sokat nézte a Nagy Durranást? :)Nusihusi | 2013.01.15. 00:32:55Vártam, hogy mikor esik el:D
Az idei év új zenei stílusa: birdstep! XD

Csillag születik :)
Botos Vendel | 2013.01.14. 23:25:16ha süket agyerek az azé jo me emeltszintü csanádipotlékot lehet fevenije rája!!!!444

Szerintem süket. És még fel is veszi o.O
Bólem | 2013.01.15. 21:00:39kétlem...hátul a monitoron ez megy: http://www.youtube.com/watch?v=3M_KX4Him2E

Egy remek ötlet arra, hogyan maradj egyedül a szaunában! ;)
Szancso | 2013.01.13. 10:27:27Mert lehetetlen agyon verni.
"Agy helyett magad mellett!" ;)

„Az én tabletem jobb fej, mint a tiéd!”
A Microsoftnál valakinek elgurult a tablete... izé.. tablettája. Meg hát ellopták az iPadjeiket, szóval most van gond...Nusihusi | 2013.01.11. 23:56:44Az a tabletta jó messzire gurult!!!XD

iPotty
Magyar cikk: Belelóg az iPad a bilibeLGocs | 2013.01.11. 19:37:11Kisfiam menj ki jatszani olyan szep az ido. Le@rom most jatszok.
Többen is a rendőrségi segélyhívót hívták kétségbeesetten az amerikai Norfolkban, miután egy oroszlánkölyköt láttak az utcán. A rendőrség végül kiderítette, nem oroszlánról van szó, csupán egy olyan formájúra megnyírt labrador-pudli keverékről.Wolf C | 2013.01.12. 01:03:49http://theinternetisterrible.com/wp-content/things/figure.PNG
És ez? :)

Egy újabb tenyérizzasztó post az őrült oroszoktól (vagy most ukránoktól? Mindegy...)

Wes Naman - Scotch Tape Series









