
Harapós punci
Egy nő fokozódó rosszullétre panaszkodott, míg családja végül arra jutott, hogy muszáj kórházba vinni. Állapota azonban percről percre romlott, az orvosoknak pedig jóformán idejük sem volt kideríteni, miféle kórság okozhatja a tüneteket, végül a család az utolsó kétségbeesésében már csak annyit kért, hívják oda az összes elérhető papot és imádkozzanak a nő gyógyulásáért - vagy lelki üdvéért. Ekkor derült ki, hogy hüvelyében egy tekintélyes hosszúságú kígyó lakozik, de még nagyobb meglepetés volt, amikor a nő bevallotta, hogy ő maga tette oda az állatot. Mint mondta, rendszeresen együtt hált férfiakkal, és rituális szexhez "használta" mind a partnereit, mind a kígyót.Nusihusi | 2013.01.16. 23:31:46Ez olyan, mint 1 horrorfilm:D
100.000 csillag - a Google Chrome-ra kifejlesztett alkalmazása
odabaxok | 2013.01.15. 14:12:25és nem csak Google Chrome-n megy.. :)
egy kis mozillás erőfitogtatás meg itt találtok:
https://developer.mozilla.org/en-US/demos/detail/bananabread

Biztosan ő ette meg a család kedvencét, Csőrikét, és most rossz a lelkiismerete.
adamka934 | 2013.01.16. 16:56:23Szerintem távirányítós a cicus :D
Egybalgabelga nő Brüsszelbe indult otthonából, de csak Zágrábban vette észre, hogy a GPS rossz irányba vezette. A hölgyet nem zavarta, hogy útközben különféle nyelvű táblák váltakoznak, 75 km helyett végül közel 3000 km-t autózott.sztewe | 2013.01.16. 10:04:43Egy kis kiruccanás :D

Egy elgondolkodtató videó a decemberben megtörtént Sandy Hook iskolai mészárlásról (angol tudást igényel)
norbertvincze | 2013.01.18. 01:47:53https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/396090_10151248295376446_836851011_n.jpg

Walk off the Earth feat. KRNFX - I Knew You Were Trouble
bungle | 2016.01.24. 12:39:15Hello - Walk off the Earth + Myles & Isaac (Tap Dance Cover)
www.youtube.com/watch?v=LT7MOirwZdM

Frédi és Béni - egy újabb indokolatlan cenzúra :)
bungle | 2013.02.05. 10:32:57A Barik közt meg a Dallas már borzalmasan erőltetett... be se linkelem.

Szaladj egérke, most már szabad vagy! (Végén a csattanót várjátok meg! ;))
Nusihusi | 2013.01.15. 00:16:06Házhoz szállítják az ebédet a sasnak:D

Gyurcsány: „Én is cigány vagyok” (csak szavazz rám tesvír!)
7sleeper | 2013.06.13. 18:07:31ma éjjel járt felénk a Hófehérke, csak elsőre nem ismertem meg
mert ahogy felkapcsolta a villanyt, hogy jobban mutasson a kamera felvételén
hát tiszta koksz volt szegény pára
biztos össze-vissza csókolgatták a törpék otthon a serény, tisztaszívű "leányt"..

Léghűtéses motoros ;)
Vagy csak sokat nézte a Nagy Durranást? :)Nusihusi | 2013.01.15. 00:32:55Vártam, hogy mikor esik el:D









