
Lázár János javaslata - a visszamenőleges 35%-os adó fogadtatása Svájcban
wtf | 2013.01.22. 15:02:27Sajnos nem tudom kiről írsz, gondolom valami politikus, de ennyire mélyen soha nem mélyedtem bele a politikába. Ha téged ez ennyire izgat, keress inkább valami ilyen témájú oldalt, nehogy véletlen szórakozzál egyszer valamin, biztos találsz magadnak való társakat ehhez. Tudod mit, segítek is, hogy ne itt rontsd a "levegőt". Visznemlát.
Milyen udvariasak! ;) Egy másik földrészen már lehet a fegyverek is előkerültek volna... :D
közlegény | 2013.01.21. 20:39:11Elnézést maga Zsák Kusztó? Engem is Zsák Kusztónak hívnak, elnézést.

Kutyatulajdonosok a kedvencük bundájából készült ruhában
kotta | 2013.01.22. 08:53:47Ez olyannagyonannyira cukkimukki...!
Javaslom az emberek közt is: a levágott hajaimból mondjuk párnatöltelék, levágott körmökből kis nyaklánc és fülbevaló, esetleg pírszing, fülzsírból szappan, a vécéből trágyáznivalót lehet horgászni a kiskertbe, takonyból mondjuk mosogatószer, ésatöbbi.
Hát nem volna ébibédi és a szeretet kifejezése és olyan családias?

Drive-thru autóbádogos ;)
Szancso | 2013.01.21. 17:52:33Nyomott egy jobb karos szériát. ;)

Amatőr ;)
Pubycsavo | 2013.01.21. 07:43:30béremelést biztos nem :D

Biztos megállt benne az ütő! :)
Merényletet próbált elkövetni egy fiatal férfi szombaton a bulgáriai törökök pártjának elnöke, Ahmed Dogan ellen, de kísérlete kudarcot vallott, a fegyvere nem sült el.
Magyar cikk videóval.Kavisánczky | 2013.01.22. 00:44:26http://kitekinto.hu/europa/2013/01/20/politikai_merenylet_bulgariaban/?fb_action_ids=557866784224778&fb_action_types=og.likes&fb_ref=.USSFRGInwi8.like &fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582 - hogy minden klappoljon, miről is lehet szó

Zárszakértő rab-ló :)
Miháy István | 2013.02.01. 17:59:11Gyönyörűséges szép, nagyon okos paci.

Anyátok noooormális??!
eospower | 2013.01.23. 00:49:50Egy unofficial gyalogátkelőhely :) Valószínűleg, már többen használták nem véletlen van kijárva. A nő látta, hogy jön a kocsi, és már nagyon unta, hogy úgy már 5 perce várt a túlodlalt, ezért hát úgy volt vele, hogy majd megáll az az autós, csak nem gázolja halálra őket.

Majomparádé
komcsi | 2013.01.20. 17:08:49A videó alatt:
"Cristofel többször is képes eljátszani mások bizalmát, éppen ezért a közeljövőben ezen profil nem kíván több, Cristofelhez kapcsolódó videót a csatornájára tűzni. Itt betelt nálunk is a pohár! Legyen ez tanulság mindenkinek!"
Ez milyen béna kamu szöveg?

Mi folyik Kavoson (Korfu, Görögország)? Így nyaralnak a brit tinik távol a szülőktől...
AVIREX | 2013.01.20. 22:23:12ajj, így most már nem tudom melyik: Gyöngyös vagy Kavos a fa**ább hely? :D









