
Szerintetek lehetséges, hogy egy négytagú család a XXI. században több hónap alatt mindössze egy marék háztartási hulladékot termeljen?
bungle | 2013.04.29. 13:19:20www.origo.hu/nagyvilag/20130425-rossano-ercolini-aki-szemet-nelkuli-vilagrol-almodik.html
A z(s)ámolyi láncfűrészes :)
Tooni | 2013.01.26. 14:53:18Baloldalt a keresés CNC szóra ki is dobja
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=16995

Szenvedélyes párok
Azt hinnénk, hogy akinek különleges, már-már visszatetsző hobbija van, az nehezen talál partnert magának szenvedélye kiéléséhez. Vagy mégsem? A "fruitáriánus" Aloma Shamanatrix sikerrel vette rá párját a nagyvárosi kukákban talált romlott gyümölcsök fogyasztására; az ebrajongó Liliane olyan szerencsés, hogy barátja, Jen hajlandó emberi kutyusként pórázvégen sétálni vele a parkban; Jessie párja feltűnésmentesen távozik, mialatt élete szerelme prostituálként más férfit kényeztet; Matt pedig boldog, hogy Casey osztozik vele a testre feszülő ruhák iránti rajongásában.7sleeper | 2013.01.28. 00:09:56így továbbnézve - változatlanul ő az. mikor leprüszkölte a Kraken..

Hollywood Hírügynökség
Egy hétrekész (mainstream) filmkritikai platform, ami messze nem olyan komoly, mint a mondat első fele.
Kazinczy utca: megszoksz, vagy megszöksz
A Belső-Erzsébetváros pár év alatt Budapest első számú buliközpontjává vált, de a lakók egy része szerint élhetetlenné vált lakhelyük. Létezik-e kompromisszum kecskék és káposzták között?syl | 2013.01.25. 04:28:16A sotet haju szemuveges no tuti nem kap ..szt rendesen az a baja.

Ablakmosás - rosszul csinálod!
Cableguy | 2013.01.24. 23:55:22Ahogy Hofi mondta:
Képzeld el, az idők szavára hallgatva, március 30-án a fürdőkádat televettem benzinnel.
Ne vigyorogj, te is televetted! Emlékszem, a kútnál, a sorban előttem álltál, ...egy óra múlva meg mögöttem...
Na képzeld el, televettem a kádat benzinnel. Na az agyam, az mindjárt lelökte a szíjat, képzeld el, ott a kádban a benzin, gondold el. Jajj! Anyósom meg leengedte, azt hitte, öblítővíz!
Hogy nem szakad rá a... Leengedi a benzint!!!
Úgy sajnáltam, ...hogy nem gyújtott rá.
Több mint 53 millió forint összköltséggel valósult meg a Kiskunsági Nemzeti Parkban az Alföld egyedülálló látványossága, egy 8 méter magas szánkódomb.bungle | 2013.01.25. 16:34:08Igen, a pöttyökre megjelenik a szöveg, de arra kattitva nem csinál semmit.

Amazing Superpowers!
Tooni | 2014.03.18. 16:01:57Átlagos nap egy magyar kávézóban/fórumon
http://www.amazingsuperpowers.com/2014/03/small-talk/

Kell még sofőr? Legfeljebb azért, hogy felülbírálja.
thisisreal | 2013.01.25. 11:26:34A Volvók már maguktól vonatoznak az autópályán. :D

Veszélyes fenevadak téptek szét egy ártatlan macskát! Majdnem. ;)
Nusihusi | 2013.01.23. 22:32:50Ezek tényleg veszélyesek, vigyázni kell velük:)









