
Mindig jó ha van kéznél egy mikró :)

Kanada is rasszista lett ;)
A lakótelepen este 9 órától kijárási tilalmat rendeltek el a romáknak. „Nagyon sok fejfájást okoznak, nem tudnak normálisan élni. Szemetelnek, zenélnek és zajonganak. […] Borzasztó! A legrosszabb emberek a világon!”
A hosszabb riport: Let's go!bungle | 2013.02.27. 20:16:11:DD
Pedig egy kicsit még maradhattak volna, a következő Oscaron már Lakatos Marlonbrandó kapott volna díjat!

Az MSZP jogilag nem is létezik!
Minda Zoltán a korrupt állami és igazságügyi rákosodások ellen küzd, amelyek fojtogatják Magyarországot. Most az MSZP szennyesét ásta elő, miszerint: "... az MSZP SOHASEM ALAKULT MEG szabályosan, az összes társadalmi szervezetre kötelező törvények szerint. Az igaz, hogy az MSZMP kongresszusán bejelentették, hogy a jövőben MSZP LESZ a jogutódjuk, de pl. még az alapítók (minimum tíz fő) neve sem állapítható meg az MSZP által a cégbíróságon jóval később bejegyeztetésre benyújtott iratokból...."
A tárgyalás teljes anyaga itt található (Minda kontra Demisz 2013.01.24)kissfreezer | 2013.01.26. 19:53:05Bár ok se léteznének!:)

Instant energiaforrás a szilíciumpor
termi-nator | 2013.01.28. 18:28:01ne felejtsük el, hogy a tudós nem újságíró
mire eljut a "hír" hozzánk, sok állomása van, sokan, különböző módon és szándékkal szerkesztik át
haragudni azokra kell, akik "hírt" faragtak belőle
2012-ben a 329 MW-nyi magyar szélerőműpark több mint 733 000 MWh tiszta villamosenergiát termelt, ezzel havi szinten kielégítve közel 340 000 átlagos család villamosenergia igényét.lorem_ipsum | 2013.01.27. 11:58:57itthon nagyon keves helyen fuj allandoan eleg eros szel
az ocean menti orszagok ezert vannak kicsit jobb helyzetben. emiatt a szelenergia csak par %ban tud megjelenni az itthoni energiatermelesben
tobb szeleromu eseten tobb gyorsinditasu gazeromuvet kellene felhuznunk

Ezért nem rakjuk a csecsemőt a kalaptartóra!
Cableguy | 2013.01.28. 10:34:51Ezért ne előzz jeges úton záróvonalon keresztül.

Fázós skót pónik :)
BusKeyCome | 2013.01.25. 21:42:19Nyáron a kancákat meg benevezik a vizes pó-LÓ-versenyre. :)

Helló, Graph Search, viszlát, magánélet!
Lassan a Facebookot angolul használó magyar felhasználóknak is megérkezik a Graph Search, amellyel minden eddiginél könnyebben nyerhetünk ki részletes információkat barátainkról és azok barátairól. Új fegyvert kapnak kezükbe a féltékeny barátok, szülők. Vannak vicces, de félelmetes találatok is.GreenHell | 2013.01.26. 14:17:52Welcome to the interweb, adjatok hálát, hogy még mindig elég fos a fb kereső algoritmusa :D

Audi A7 - a szőke nők sofőre? ;)
bungle | 2013.01.30. 11:10:57lb7-nek (és más Audi rajongóknak):
www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2263896/Audis-swarm-tail-lights-OLED-technology-reacts-movement-car-tell-drivers-youre-doing.html
A sajtó munkatársainak is bemutatkozott Krumpligombóc, a hat hetes lajhármaki csütörtök délelőtt. Magyarországon egyedül a Szegedi Vadasparkban találkozhatunk ilyen makival: 15 éve nem is született egy sem, az egészséges utód így hatalmas öröm.Ravennë | 2013.01.31. 18:52:07LOL!
Nem erre számítottam. :D










http://kepkezelo.com/images/9xr20e6a9pnx4p4ytgro.jpg