
Liberális hollandok... csak egy cigijük van, mégse szomorúak.
AVIREX | 2009.04.28. 05:14:44nem,csak te vagy az..
Egy nagyon aranyos csöppség. :)
Lex | 2009.05.01. 15:51:55Szerintem ez nagyon nem vicces.(Amúgy már láttam korábban, csak más volt ott a hang) Haveromat egyszer így megvicceltem, és kb ilyen sokkot kapott, én meg megijedtem, hogy valami baja lesz..Azóta nem találom viccesnek..Meg amúgy mi értelme egy ilyennek, hogyha úgysem látod a reakciót?

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fakúszó kenguru, ami engem leginkább egy hatalmas cuki csoki-vanília fagyira emlékeztet. :D
Purple | 2009.04.24. 10:47:17http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=3776
lehet sírni :DD de postold :)

A hónap idiótája.
bungle | 2013.11.11. 15:35:02www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/47094_kerdezz-barmit-egy-satanistatol?mode=latest&position=14
:DDD

Rose Siggins, egy alsó test nélkül született nő.
brigi_cica | 2009.04.24. 22:41:13"Csak félig szerettem bele"
:D :D :D

Bulldózer Computer

BüntIZÉ
Sziszo | 2009.04.23. 12:27:57jujj de szar, sose hallgattam ilyen zenét..

Miss USA 2009
neomatsek | 2009.04.23. 11:56:52azért ez szerintem kicsit erős,h donald trump lenne az amcsi fásy ádám:D:D:D
trump egy komoly milliárdos,több céggel és projekttel,fásy ádám meg minden sértés nélkül jól el van magának a színpadon,szerintem nincsenek egy kategóriában:D:D:D
a közös talán az bennük,h szeretnek csajok közt lenni,na de melyik pasi nem?

Hiánypótló golfütő, belevizelhetsz ha kő'! :)
Békatallér | 2009.04.22. 12:27:16Naa, itt az új kihívás a "kézen" állva vizelő kiskutyának! :D

Hülye Tamás és a stop motion... :D
jethro | 2009.04.22. 21:34:59hehe defektes ikeás ülés :D









