
Tanga próba virtuálisan.

Na derekek, melyik a leghidegebb város a Földön? És hol kell iskolába menni -50 fokban, mert csak -55C alatt jár suliszünet?
bungle | 2013.02.21. 09:47:50cancer1 küldte:
Oymyakon, The Coldest Town on Earth
www.damncoolpictures.com/2013/02/oymyakon-coldest-town-on-earth.html

Minisztár - Titkos sms
Szerintem egy zacskót készítsetek magatok mellé! XDbandee1219 | 2008.02.07. 16:37:28én nem vörösödtem el, csak nem értek vele egyet.
Zenészként ez tényleg túlzás volt. Az, hogy ez jól van hangszerelve.... ha a mobilodon megírsz egy dallamot és kiválaztod, hogy milyen hangszeren szólaljon meg, az már hangszerelés? Egy ilyen "zenét" max 10-15 perc alatt meg lehet csinálni, az ilyenben meg nem sok jót tudok felfedezni. És attól, hogy az rporté sem jobb, nem hiszem, hogy bárki hanyattdobja magát tőle, nem kell feltétlen ahoz hasonlítani, álljon önmagában! A lányoknak meg jó a hanja a stílushoz..., valóban jó gyerekdalokhoz, de hamarosan mutálnak majd. Csak azért, mert valami gyerekeknek készült, nem kéne félvállról véve készteni, mert nem érdemelnek kevesebbet ők sem!

Hol a fa, főnök??? :D
bandee1219 | 2008.02.01. 18:06:25ezt már szondo belinkelte [ http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5827 ], nem gondoltam volna, hogy kikerül, nem túl hosszú. :(

Melóhelyi budiart...
bandee1219 | 2008.01.24. 08:17:24Ja egy-két volt dolgozó megosztja az emlékeit. -_-
A nép hangja. :)

Utazzunk stílusosan - melltartós táskás okosság.
bandee1219 | 2008.01.23. 19:45:25Tudja az is, aki árulja, hogy ez milyen rettenet, azért kell hozzá így vigyorogni, hogy meggyőzzön az ellen kezőjről. Ez nem jött be! -_-

Na végre!
"A ToldACuccot.hu egy ingyenesen használható fájlküldő szolgáltatás. Segítségével olyan nagy méretű fájlok küldése lehetéges, melyek feleslegesen terhelik a címzettek postafiókját, vagy az e-mail fiókok méretkorlátai miatt el sem jutnának hozzájuk."bandee1219 | 2008.01.08. 21:37:35Te próbáltál már MSNen, SKYPEon akármitis átküldeni?... Nem hiszem. Mire az átmegy, megőszülsz. :(

3D-s tetkó ;)
bandee1219 | 2007.12.23. 09:06:46Ez semmi! De ezek (Ha ettől a semmiségtől kijött a reggeli, ezeket meg se nézd!):
www.cob.tamucc.edu/waheed/Teaching%20Aids/Face%20piercing%20and%20tatoo.jpg
www.dagbladet.no/dinside/2001/02/05/piercing.JPG
www.geocities.com/chessher/piercing.gif
www.legendsofamerica.com/photos-ghosts/Piercing.jpg
radiocristiandad.files.wordpress.com/2006/09/piercing-6.jpg
files.indavideo.hu/vimages/073/817/1.jpg
www.calshop.biz/piercing.jpg
www.oskarlewis.com/weblog/wp-content/uploads/2007/09/piercing.jpg
z.about.com/d/tattoo/1/0/0/x/030505z.jpg
www.jonco48.com/blog/piercing_20Extra_20Large.jpg
Igaz ezek piercingek, de ez a tetkó is az, a beültetés óta. Inkáb nem linkeltem, aki kíváncsi, másoljon!
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
bandee1219 | 2007.12.20. 20:42:12Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak rajzolgatsz?

Egy trükk, ha már unnád a fehér tejet.
(A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérjük keresse fel tejárusát és vegyszerészét!)cimpi | 2007.12.24. 19:23:24Hát ez nagyon jó,kipróbálom otthon a kinderekkel:D










vessenek a szenvedésnek de nem jönnek soha sem :((((((((((. (amugy állat)