
Biztos emlékezetes marad a parti! ;)
Sarah a 15. szülinapját szerette volna emlékezetessé tenni egy, a legközelebbi barátainak tartott összejövetellel, de végzetes hibát követett el: a találkozó helyszínét és időpontját közzétette Facebook-oldalán. Mivel nem volt még túl gyakorlott a közösségi oldal kezelésében, a meghívást nem titkosította, így arról bárki tudomást szerezhetett. És szerzett is! Alig egy órával a parti kezdete után a lányokat felügyelő édesanya, Esther újabb kopogtatásra nyitott ajtót. A ház előkertjében, és az utcán addigra 500 fiatal gyűlt össze, akik azonnal benyomakodtak a házba, kezükben több liternyi alkoholt rejtő szatyrokkal. Esther és az ünnepelt Sarah is csakhamar házon kívül találták magukat, visszajutni már nem tudtak, a rendőröknek is csak másfél óra alatt sikerült „megtisztítani a terepet" a behatolóktól. A felmérések szerint nagyjából tízmillió forint értékű kárt okoztak, amit senki nem fog Hines-éknak megtéríteni.
Magyar cikk.
Egy hasonló eset kapcsán készült film: Project X (meg a kommentben egy másik ugyanilyen sztori).
Megölt 27 embert, majd magával is végzett az amerikai történelem egyik legsúlyosabb iskolai lövöldözésében egy 20 éves ámokfutó. Az áldozatok nagy része 5-10 év közötti gyerek, de köztük van a gyilkos tanárként dolgozó anyja is. Újra felmerült a vita, hogy be kéne tiltani a szabad fegyverviselést, amit az amerikai polgároknak az Alkotmány 2. kiegésztése biztosít.
További cikkek:
Mészárlás egy connecticut-i iskolában
Iskolai mészárlás: magyarul írt búcsúlevél kering a Twitterenbungle | 2015.10.04. 17:56:13http://index.hu/kulfold/2015/10/04/meg_tobb_fegyver_kell_az_amerikai_iskolakba/

A cigányok génjei is Indiába mutatnak
Változatos nyelvezete, életmódja és vallása ellenére genetikailag közel áll egymáshoz az Európában szétszórtan élő roma népesség, állapította meg a cigányság eredetét minden eddiginél részletesebben kutató nemzetközi vizsgálat. Az európai bevándorlás nagyjából 1500 évvel ezelőtt indult meg, amikor egy kisebb csoport útra kelt Északnyugat-Indiából.Turmion Kätilöt | 2012.12.08. 08:31:34Ez baromság, amit a szabadkőművesek terjesztenek! A cigányokat illuminátus alkimisták idézték meg egy rég elfeledett dimenziókapun keresztül (ami nem mellesleg a Pilisben van), hogy ezáltal káoszt hozzanak az ízig-vérig keresztény Európára.
Napjainkban a cigányokat azért szaporítják a kormányok Európa szerte, mert az IMF az országok cigánytartalma alapján fogja kiosztani a 2013-as titkos válságsegélyt az országoknak. Ezt a törekvést támogatja a Tel Avivi székhelyű "Shimon Ármándó Borkowitz" náczieltávolító szervezet is, akik a cigányságot ma a náczik elleni biológiai védekezésben használják.

Azok a szempillák! :D Kettőt pislog és kész a szélvihar (amiket úgyis nőkről neveznek el, javaslom a következő magyar tornádót nevezzék el Tüncikének!)
Az „ügy” hátterében az áll, hogy Kiszel Tüncike megsértődött Puzsér Robika fikkantására (2:05-től), az RTL Klub nagy örömére, akinek legalább most van miről „riportot” készítenie.bungle | 2014.06.20. 13:41:45Vigyázat, vizuális környezetszennyezés következik, óvatosan a szemekkel!
www.hir24.hu/bulvar/2014/06/18/hupsz-majdnem-kibuggyant-kiszel-tunde-melle/
Lökdösődés, balhé, előállítás - Novák Előd, a Jobbik alelnöke „Gyermekgyilkosság önvédelemből?” feliratú táblával jelent meg egy rendezvényen, ami nem igazán nyerte el a szervezők tetszését. Rendőrök a helyzet magaslatán. ;)Tooni | 2012.11.28. 22:59:27Asszem lehet ezt folytatni:
A bunkó az egy vastag bot amit ütésre használnak, a marha meg marha.
A marha az egy nagytestű négylábú kérődző háziállat, a barom meg barom.
A barom az egy jószág, a debil meg debil...

Ház az autópálya közepén
A kínai Zhejiang tartomány Wenling nevű városában új autópálya épült, ezért minden útjába eső házat lebontottak. Nem lett volna ez másként azzal az épülettel sem, amiben az idős Luo Baogen élt feleségével. Csakhogy amíg a többi lakó aláírta a papírokat és elfogadta a kormány által kínált pénzt, a házaspár kevésnek ítélte meg az összeget és nem voltak hajlandóak elköltözni a lakásukból. Az ötemeletes ház egy részét végül lebontották, az utat pedig az eredeti tervek szerint megépítették.velo | 2012.11.23. 20:07:28új értelmet nyerne a gyorsétterem kifejezés :D

Macskák a lézerpötty ellen
Semmi sem hozza úgy lázba a cicákat, mint ez a kütyü. Széles látószögű kamerával, lassítva, elképesztő minőségben nézhetjük meg a harcot, amit szabad szemmel csupán rohangálásnak érzékelünk.cila | 2013.05.20. 16:15:39Vannak kereskedelmi forgalomban vöröset pöttyöző minilézerek. Nem vagyok macska, de engem is céloztak már.
Nem esett jól. Meg, ugyan nem ilyedetem (tudtam, nem egy Steven Seagal filmet forgatnak a környéken), de, nem tudom, látnék-e még, ha egyenesen a szemembe világítottak volna vele?

Apokaliptikus képek a világ nagyvárosaiból
Lucie és Simon Csendes világ című fotósorozata javarészt olyan helyeken és időpontokban készült, amik ilyenkor zsúfolásig teltek élettel. New York, Párizs, Peking terei, sugárútjai a képeken mégis egy kipusztult világot idéznek.bungle | 2012.11.11. 14:54:31Hasonló témájú sorozat: The Walking Dead ;)

Engedjétek meg, hogy bemutassam kedves barátaim hétfőn megjelent első EP-jét, a September Kills-t, amit az együttes oldalán meg is hallgathattok. Az At Night I Fly zenekart a magyar progresszív zenei színtér elismert szereplői alkotják: Bátky „BZ" Zoltán énekes (Stonehenge, Wendigo, After Crying), Horváth András Ádám gitáros (Dreyelands, After Crying), Nagygyörgy Gábor dobos (K3) és Hegyaljai-Boros Zoltán basszer.

Mai cukizé: Meysi, a 3 hónapos zsebkutya :)
A súlya megegyezik egy hörcsög súlyával. Ő a világ legkisebb kutyája, azonban a hivatalos eredményig várni kell, amíg eléri az egyéves kort, akkor bekerülhet a Guinness Rekordok Könyvébe.Szancso | 2012.12.09. 20:06:20http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4He6ONBZQsI
:DD










Többen írták, hogy az én időmben nem ilyen volt a buli. Nos az én időmben sem, de azért akkor is a bebaszás-csajozás-dugás volt a cél. Annyi a különbség, hogy nálunk nehezebb lenne azért egy idegen házba bemenni bulizni, főleg egy lakótelepen, míg amerikában egy kertvárosban se kerítés se akadály. De amit nem értek, és persze ugye a filmekből szerzi az ember az ismereteit, hogy amerikában csak az a parti, ahol a fele gyerek elájul kijön a rendőr és a ház romokban marad? hány film szól ilyenről. Mintha mindent egy lapra tennének fel, a buli a legfontosabb, és mintha nem lenne jövő héten is. Persze fiatalság bolondság de hát valahol náluk ez a bulikultúra valahol nagyon furcsa. Mi is persze mindig elképzeltük, hgoy milyen az ideális házibuli, kergettük az ábrándot, aztán lett amilyen lett, de mondjuk rendőrt is csak egyszer kellett hívni, azt is simán csak mert hangos volt a zene. És annak ellenére hogy nem voltuk eszeveszett féktelen idióták felnőttünk és buliztunk jókat.