
Sose értettem mire jó ez a játék... ma végre megtudtam, kinek fejlesztették!
bungle | 2012.01.19. 13:50:49Állatok iPad-en is iPhone-on játszanak: www.youtube.com/watch?v=XPynuuTMKTo
Otamatone jumbo
haknaat | 2011.12.14. 20:06:20na ne már, ilyen van?

Már csak az evőeszközök hiányoznak a mancsából...
Nusihusi | 2011.12.14. 19:35:15Illemtudó kutya^^

Távirányítós motor ;)

Papírhajtogatás Steven Briand módra.
Mistyc | 2011.12.22. 19:36:34...hát én ezt akkor sem hiszem el...!
A BBC-ben néhány hónapja egy bróker élő adásban kimondta, hogy hülyére keresik magukat a válságon. Idézetek:
"A nagy befektetési alapok.. nem veszik be az eurómentést... tudják, hogy a piac menthetetlen."
"Nem érdekel minket, hogyan fogják a gazdaságot megmenteni... keresekedők vagyunk.. minden nap egy újabb válságról álmodok, mert keresni lehet rajta."
"A Goldman Sachs uralja a világot."Balintos | 2011.12.16. 14:30:44Amíg a válság meg nem szűnik, minden hónapban minden brókernek vágják le egy ujjpercét :)
na jó, ez túl középkori lenne, de lehet, hogy használna.

Bár a Mikulás már múlt héten lelépett, télanyó még lenyom nektek egy laza sztriptízt... csak mert rosszak voltatok! ;)
Vik\'otroT | 2011.12.15. 13:18:25Nyugi, a "virgácsot" szerintem el tudja intézni...

Szerencsére Mexikó elég messze van... hátha nem szivárog be hozzánk ez a betegség! :D
bungle | 2013.08.08. 15:21:09De. Kolumbiában. ;)

Eközben egy ausztrál bárban... a sör meleg, a hangulat fagyos, a bárzongorista/énekes meg egy dingó.
xLallerx | 2011.12.16. 15:45:22Tehetségesebb mint én

Már megint egy UFO az oroszoknál? (a Telegraph szerint).
Aaron | 2011.12.13. 21:47:53Nem csoda h ennyi birkából észrevette valaki a kis mütyürt









