
Az angyali hangú Hollie Steel.

Csúnya balesete lehetett a kutyusnak... ;)
bungle | 2009.05.04. 16:44:33Ez is érdekes pózban alszik: http://www.liveleak.com/view?i=105_1241382813 :D

Csinálj fényeket és zenét JÓL! =)
C1MH | 2009.04.28. 15:02:07hosszú idők óta a legjobb dolog :D
Tenori-On is óriási csak nagyon drága...

Mi az IZÉ ez? Aki tudja, írja meg.
Noki | 2009.04.28. 19:40:15Kéremszépen első látásra tipikusan olyan fánk, mint amit az amcsi rendőrök zabálnak naphosszat.
Vagy talán vizeslufi.
Vagy egy darázscsípte csernobiili p*nciállatka.
Vagy egy egyújjas bundakesztyű.
Vagy papucs orrán pamutboly.
De nem is pamutból van, akkor bőrgolyó... Vagy kitudja... :)

A mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatunk egy halacskát, amely az Indiai üveghal névre hallgatna, ha lenne füle, de mivel nincs neki, így szimplán csak jól érzi magát az átlátszó bőrében még akkor is, ha néha lelkes akvaristák színes folyadékokat fecskedznek szövetébe azért, hogy létrejöjjön belőle egy úgynevezett "disco hal".
Nusihusi | 2009.04.27. 02:11:46Szép halak:) Üveges testük van:)

A Festo érdekes állati kütyüjei.

Jason Powell - Looking Into the Past
Állítólag Michael Hughes Souvenirs projectje ihlette.
Press Play On Tape - Retro Action
+ akik soványkának találnák ezt a postot így magában, azoknak itt van 7 számítógép reklám a 80-as évekből, többek közt Kevin Costner egy Apple reklámban. :)Purple | 2009.04.25. 07:57:29gyűlölöm ezt a reklámfogást... :SSSSSSS "jaaaj de aranyos kisgyerek" aztán a mami már rohan is a boltba... pfff

Mai büntetés: MC Levi - Zsíroskenyér!
(Csak erős idegzetűeknek, nagyon kemény arcok rappelnek az élet dolgairól!)kukucska | 2009.04.25. 12:30:34Miért nem küldtétek ezeket a gyerekeket focizni, vagy ha szar idő volt adtatok volna lego-t , mint itt csináltok belőlük majmot!?!

Nem csak az oposszum anyukák élete nehéz... ;)
Nusihusi | 2009.04.25. 03:39:50De aranyosakXD Nem bírnak leszakadni róla:D










ShitIron : 'Mutál, s vége!' Kellő hangképzéssel a mutálás ALATT és után is megtartható az eredeti hang, és a lányoknál nem is jelentős ez a folyamat ( de Kengurul, van mutálás náluk is. egy fél oktávval, esetleg egy egészel nekik feljebb csúszik a hangjuk ... ).
remekül csinálja viszont szerintem ha nem 10 éves lenne nem lehetne eladni, nem jutna ide. Ezt bármelyik felnőtt operaénekes megcsinálja. És szerintem azért, mert valaki 10 évesen tudja nem lesz jobb. Habár ez mindenképpen TALENT és nem megtanult tudás :)
Nekem tetszett, a MJ-os srácnál nekem jobban bejött... és szerintem Susan Boyle-nál is TALENTED-ebb. :P