
Snow chain.. izé.. China :)
Nusihusi | 2013.02.01. 00:43:10Jó a postszöveg és a videó is:D
A reakciójából ítélve nem nagyon akarta ő túlélni :)
zoca001 | 2013.02.01. 13:32:55mert a zebrán kell állni...

Férfi vagy! Ideje, hogy a szagod is olyan legyen!
7sleeper | 2013.02.01. 11:58:49akármekkora darabban porcióznák, az már nem fing lenne.. ;-)

Madárbalett
csaty | 2013.01.31. 13:30:07De szééép .Oszt meg jól össze-vissza szarnak mindent !

The Centrifuge Brain Project
Gyutacs | 2013.02.01. 22:03:20Igaz is Münchausen báró töténetei tényleg nem gyengék.

The Shard
2013 februárjában nyitják meg a nagyközönség előtt a 2012 júniusában átadott londoni The Shard épületet, amely 309,6 méterével Nyugat-Európa legmagasabb épülete.
Jegyek már foglalhatókR4tman | 2014.02.15. 09:04:57http://media.gizmodo.co.uk/wp-content/uploads/2014/01/the-shard.jpg :D

Egyre nagyobb gond a szmog Kínában
bungle | 2013.12.05. 12:53:27http://index.hu/kulfold/2013/12/05/iskolakat_zarnak_be_a_szmog_miatt_kinaban/

A lift, amire bérlet kell
A domboldalra épült lakóterep gyorsliftjét a közlekedési társaság üzemelteti. Vagy ez, vagy 15 emelet gyalog.Szancso | 2013.01.30. 18:00:45Ha találsz működő liftet. ;)

Google Föld hamarosan élőben is, 1,8 gigapixeles felbontásban, egyelőre a hadsereg bétateszteli ;)
Addig is tapadjatok rá Argus szemekkel.Laci | 2013.01.31. 15:45:59"rendszámokat elolvasni nem tud a rendszer"
Ejnye-bejnye, azt a k.rva pixelljét neki! Bezzeg a Zamerikai filmekben ki tudják nagyítani amit nem is lehet :)

Még a rendőrök sem számítottak rá, mi bújik elő az ausztrál kisvárost elöntő habból!
Nusihusi | 2013.01.30. 00:19:461 újabb habparti, csak itt az autókat is bevonták:)









