
Ezek az indiaiak még mindig tudják, hogy kell látványos akciófilmet csinálni! :D
Az első rész sem piskóta. ;)bungle | 2010.02.03. 13:49:21Szenzációs üldözési jelenet, talán a legizgalmasabb a filmtörténelemben: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102789 ;)
Csinálj WRC szimulátort JÓL!
Errtu | 2009.04.30. 11:04:30De legalább nem csináltál belőle bünti postot...

Igen, megcsináltam! :D
A nagy tornász mutatvány.CRaPtRaSH | 2009.05.12. 16:10:03de néha még mi is csak félve gondolunk bele :DDDD

Pár cuki kép. :]
Békatallér | 2009.04.29. 17:23:40Pókus:D

Moszkávban is terjednek a zombik. ;)
Nusihusi | 2009.05.01. 02:26:53Ez durva:S Magyarországon mikor lesz ilyenXD

"Csapkodd a seggem, te nőstény állat!"
Egy másik macsek, aki szintén imádja, ha elfenekelik. :D
A csajok úgy döntöttek, mára elég a "zenélésből". :D
winben | 2009.04.29. 22:22:09Ahogy mondod, superxaba, van valami a dologban... Bár sztem akkor is ez egy egyértelműen hülye poén volt...

3D-s Street Art ragasztószalaggal és geometriai formákkal.
gvern85 | 2009.05.01. 00:42:40elég gyenge

Újabb kici japán parkol, kici éc cűk parkolóhelyre.
l3azsi | 2009.04.30. 16:20:27Tom, kérdezték már, de miért kell a japcsi sókban kis ablakban fejeket mutogatni? Ezeknek a japóknak annyi egyéniségük sincs, hogy tévézés közben is mondani kell nekik, hogy milyen fejet kéne vágniuk?

Lajkó Félix interjúja a Fábry Showban.
Picit elvont ember, de tényleg egy zenei virtuóz.
És a fellépése, csakhogy példa is legyen a zenei tehetségére.meszoltan | 2009.08.10. 10:40:30Tudod Palics az nem Magyarországon van, hanem nem messze tőlem Szerbiában. Kvázi nem a te fajtád. Ti emeltétek ki őt is, mert ott volt lehetősége karriert csinálni, de sosem vallotta magát magyarországinak. Lásd a Magdit, vagy a Henit. Továbbá nincs benne cigány vér, ha meg lenne, talán még jobb zenész lenne.









