
Váratlan vendég
Johann | 2013.02.05. 11:52:05Épp csak bekukkantottam!
Ne dőljetek be neki, 30 ezer dollár alatt már megvehető! ;D
kissfreezer | 2013.02.04. 11:16:10Koszi:D

Hogyan "vakarj" össze milliókat egy nap alatt, azaz oktatófilm süketnémáknak a pókerről ;)
Stickhorse | 2013.02.02. 14:52:32Azért ez elég korrektül össze lett hozva. Játék közben elég nehéz lett volna észrevenni, tekintve, hogy nem kellett megmutatniuk minden hand-et, anélkül pedig nehezen köthető a jelzés lapkombinációhoz. Az ismétlődő mozdulatokra talán felfigyelhettek volna, de elég súlyos vád lehet egyből azt mondani, hogy biztos család érdekében történő jelzésekről van szó, meg ott helyben bizonyítani sem egyszerű.
Amúgy tényleg nagyon nehéz ilyen bevett mozdulatokat kellően kifigyelni. 6-8 fős baráti társaságban 2-3 éve még heti rendszerességgel pokereztünk, az egyik ismerősömnek volt egy bevett mozdulata, amivel nyerő lapoknál emelt. Miután észrevettem, még heteken keresztül figyeltem, mire ki mertem jelenteni, hogy biztos a dolog. 18 óra alatt versenyhelyzetben, lankadó figyelem mellett ez szinte lehetetlen.

Küldd a gyereket DJ-zni állami pénzből
Miklós Csaba | 2013.02.03. 03:19:27A disco nem jó hely . Minimum inni kell vagy drogozni kell hogy jól érezd magad.
Bár szánalmas de mégis közösségi hely - és oda megy az ember (és a lányok...) ahol sokan vannak.
Ez az Üzlet. Ezért megy.
A zene most vesztésre áll.
Mégis fogadok hogy az a szó hogy - Dj. - az egy nagyon negatív szó lesz 10 éven belül.
A MÜPA (tehát Művészetek Palotája) vezérigazgatói főtanácsadója egy Dj. - nézz utána.
Nagyon tolják a srácok magukat. Értékes zenei szakemberek. Patkány fajta.

Paperman - egy aranyos rövidfilm a Disney-től
odabaxok | 2013.03.06. 20:47:55és a folytatás :D
http://www.collegehumor.com/video/6875542/paperman-threesome

Sam-öldök ;)
Oci | 2013.02.01. 18:20:40Néha aggódó, néha meglepett! :) Szerintem jó színész lenne. :)))

R2D2 magassarkú cipellő
hawkeye | 2013.02.03. 08:54:47Igen, ez biztos...

Neki nem futotta ilyenre... ;)
7sleeper | 2013.02.04. 13:53:28érthetetlen. jó. a fasz nem kanyarodik, de görbülni görbül!
hogy nem tanulta ez meg tekerni a kormányt..
te jó ég, ezt a kurv-ezetőt..

Ahogy a por leszáll, itt az ablakon,
a halál suttog, minden nap hallgatom.
Azt mondja jön értem, át a kéményen,
Addig csak nyugodtan sörözve tévézem!Miskolctól alig 10 km-re a betiltás ellenére a mai napig is üzemel egy illegális hulladékmegsemmisítő. Igaz az illegalitás csak nézőpont és pénz kérdése...hawkeye | 2013.02.03. 09:09:34Érdekes, az élőhelyükre még az állatok is vigyáznak.

Egy új világ hajnala... avagy a piros pirula ismét elgurult.
eospower | 2013.02.03. 02:42:27Akkor én egy kérdést tennék fel.
Szerintetek mi a céljuk ezen dolgok létrehozásával? :)









