"Mustang Sándor egy ideig azt hitte, megmentheti a Földet egy kínai elektromos autó segítségével. A szállításkor kiderült, hogy nagyot tévedett, mi viszont még az életben nem röhögtünk ennyit egyetlen autón."Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:11:291 kalap sz@r!!! bocsi:))
Kawaii not! - képregény aranyosról, ami rosszá vált.
MStipee | 2009.05.08. 19:58:32Mályvacukor rulz, de a kawaii istencsudák rém gagyik. És nem is kawaii-k.

Bang! Heroes

Cumisüveg nagylányoknak!
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:06:06Nem mondom, ilyen se volt még.

Sufnituning: McLaren F1 házilag.
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:04:30Egyszer valamelyik újságban láttam csináld magad rovatot és ott volt felsorolva elég sok sportkocsi amit meg lehet rendelni és mint a legót, otthon össze lehet rakni.

Egy kis szamárkodás a kosárlabdapályán.
(Azért az állatvédők már nem ilyen mókásan fogják fel a dolgot.)Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:00:53Pff...na, akkor már ilyet is láttam.

Ahonnan a lemonparty.org (nem kicsit NSFW oldal! :)) ötlete származik...

Kalányos Kevincostner, Mocsel MacLeod és Ruzsa Winnetou - cigónevek Háromszéken.
Ha hallottál hasonló "érdekes" nevekről a környezetben, oszd meg a kommentekben! :)FlaW | 2009.07.08. 21:54:05nem tudom írták-e ezeket,de ezt a kettőt egy nap alatt gyűjtöttem:
edzőteremben egy gratuláló nyomtatott papír Hamburger Máténak fekvenyomóversenyért:)
és Győrben az utcán egy kirakatban egy tablón a csaj neve Csillag Virág:D
mindkettőről képem is van:)

Ben Southall, egy brit segélyszervezet munkatársa kapta meg a világ legjobb állásának titulált gondnoki feladatot. A hat hónapra szóló munkáért 150 ezer ausztrál dolláros (23,5 millió forint) fizetés jár, legfőbb feladata az lesz, hogy a szigetek között utazgatva felfedezze a Nagy-korallzátony nyújtotta élményeket, és ezekről beszámoljon blogjában illetve videónaplójában. A szigetfelügyelő luxusvillában lakhat majd, és szinte minden költségét az idegenforgalmi hivatal fedezi.
Mol | 2009.05.09. 08:28:21Egy szakközepes osztálytársam is jelentkezett rá.
Mo-ról talán Ő egyedül...
Ezek szerint nem Ő nyert...

Mennyi cukor van a különböző élelmiszerekben?
Drevway | 2009.05.09. 10:41:02Ez azért nagyon nem így van... szokásos hozzáállás: természetes=jó mesterséges=rossz...
a mesterséges vackok az egyéb dolgok miatt egészségtelenek, nem egy 25 molekulából álló glükózmolekula miatt, ami halál ugyanúgy néz ki és viselkedik. Nem véletlenül találják ki a mesterséges szereket: gyógyszereknél is hatásosság növelése, mellékhatások megszüntetése. Az egyéb adalékok ezekben a cuccokban meg arra kellenek, hogy eladhatóbbak legyenek: szebb színe, intenzívebb íze legyen, és a 2032es atomháború után megtalált kóla még fogyasztható legyen...









